8 rozrywek na wieczór w męskim gronie

0
3246
8 rozrywek na wieczór w męskim gronie

Dostałeś „wolne” od dziewczyny? Jesteś singlem? Wołaj kumpli!  Ale ile razy można chodzić do pubu? Poznaj 8 sposobów na męski wieczór bez wychodzenia z domu.

1.      Zróbcie swój własny Mundial – piłkarzyki stołowe!

I nie chodzi tu wcale o granie na konsoli (chociaż nie jest to wcale zły pomysł). Wraz z chłopakami możecie się złożyć na swój własny stół do piłkarzyków! Ta forma rozrywki jest gwarancją prawdziwych emocji. W ten wieczór, każdy z Was będzie mógł poczuć się jak Robert Lewandowski.

Jeśli jednak któryś z Was zdecyduje się, aby kupić go samemu, powinien wiedzieć, że ten gadżet przyda się jeszcze na pewno wiele razy. Później można go wypożyczać innym znajomym. Piłkarzyki stołowe są świetną formą zabawy dla wszystkich fanów piłki nożnej, ale i nie tylko. Jeśli gra się znudzi – stół zawsze można złożyć, schować za szafą albo w piwnicy i czekać do kolejnej okazji na domowy Mundial.

2.      Festiwal Filmowy w… domu!

Oglądanie filmów to zawsze doskonały wybór. Zróbcie ankietę, jakie gatunki lubicie najbardziej. Możecie pomyśleć o wieczorze tematycznym, np. firmy z Sylvestrem Stallone albo najwięksi superbohaterowie Marvela. Kupcie popcorn i usiądźcie wygodnie na kanapie. Zaczynamy filmowy maraton!

3.      Rozgrywka brydżowa

Ta gra karciana może pochłonąć Was w zupełności. Jeśli któryś z Was nie umie w nią grać – poświećcie kilka rund na wytłumaczenie jej zasad. Do tego „sportu” przyda się też dobra whisky. Tego wieczoru gospodarz powinien zainspirować się Jay’em Gatsby’m, czyli zaoferować, że ten alkohol stawia dziś on.

4.      American house party

Czerwone kubeczki i głośna muzyka – to definicja takiej imprezy. Możecie dodać do niej grilla, na którym przygotujecie steki na amerykańskie burgery. Nie może zabraknąć też gier, np.  turniej w rzucanie piłeczek do kubeczków. Jeśli któryś z Was nie trafi – będzie musiał ponieść jakąś „karę” (zdajcie się na Waszą kreatywność). Więcej inspiracji możecie czerpać z filmów, np. American Pie.

5.      Turniej planszówek

Kto powiedział, że gry planszowe są dla dzieci? Taka zabawa mogłaby porwać nawet Donalda Trumpa i wszystkich tych, którzy byli do niej sceptycznie nastawieni. Wybierzcie jakąś śmieszną lub logiczną grę. Przed zakupem przeczytajcie opinie, aby upewnić się, że planszówka na pewno Was zadowoli.

6.      Podróż po świecie

Zróbcie swój własny program w stylu „Makłowicz w podróży”. Niech każdy z Was przyniesie ze sobą jakiś składnik lub danie, które pochodzi z innego kraju (nie mówcie nikomu, co ze sobą macie i skąd to pochodzi). Następnie każdy musi mieć opaskę na oczach, a jedna osoba powinna dawać Wam produkty do spróbowania. Ten, kto odgadnie najwięcej rzeczy może liczyć na nagrodę, na którą oczywiście wszyscy się wcześniej złożycie.

7.      Obóz przetrwania

Zróbcie sobie mały biwak za domem. Postarajcie się nie korzystać z telefonów, elektryczności i wszystkiego, co po prostu macie na wyciągniecie ręki – czyli w domu. Sprawcie, aby mieć poczucie, że sam Bear Grylls byłby z Was dumny. Spać oczywiście musicie w namiotach. Zaopatrzcie się w termosy, jednorazowego grilla, latarki i małe, bezprzewodowe radio.

8.      Powrót do przeszłości

Ta propozycja także będzie polegała na oglądaniu, ale tym razem nie filmów! Wybierzcie stare teleturnieje, np. „Gdzie jest kłamczuch?”, „Awantura o kasę”. Oglądanie leciwych odcinków zapewni dobrą rozrywkę i dużą dawkę śmiechu, a może nawet i emocji. Podczas seansu z pewnością nie obejdzie się też bez zabawnych uwag i komentarzy z Waszych ust.

[Głosów:8    Średnia:3.6/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ