Jak poznawać nowych ludzi w dorosłym życiu?

0
1355
ludzie

Będąc w wieku licealnym czy gimnazjalnym bardzo często jesteśmy przeświadczeni o tym, że przyjaźnie, które w tamtym czasie zawieramy przetrwają całe życie. Na studiach czy wraz z pójściem do pracy, kontakty powoli się ograniczają, po czym całkowicie znikają. Każdy rozchodzi się w swoją stronę, ma nowych znajomych. A my zostajemy sami jak palec. Jak temu zaradzić? W jaki sposób poznawać nowych znajomych w dorosłym życiu? Sprawdźcie sami! 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/jak-poznawac-ludzi-w-doroslym-zyciu/

Jak poznawać nowych znajomych? 

Obecnie żyjemy w dobie internetu, kiedy za pomocą aplikacji randkowej jesteśmy w stanie zapoznać miłość swojego życia. Wystarczy, że założymy profil na Tinderze, dodamy tam kilka fajnych zdjęć, a następnie napiszemy pierwszą wiadomość. Dalsza część scenariusza ułoży się sama.  

Dlaczego nie możemy zrobić tak samo ze znajomymi? 

Oczywiście, nie jest to zabronione. Obecnie istnieje wiele aplikacji, takich jak Tinder, które pomagają nam znaleźć znajomego. Przykładem takiej aplikacji może być Bumble, czy wspomniany wcześniej Tinder. Na Facebooku też znajdziesz specjalne grupki, na których możesz zapoznać wiele osób. 

Dlaczego nie zrobić tak samo? 

Przeniesienie znajomości z pracy na życie prywatne nie jest trudne. Wystarczy, że znajdziecie kogoś z kim dobrze wam się rozmawia i gdy obowiązki znowu wzywają to pytacie takiej osoby czy ma czas wyjść po pracy na drinka czy na kawę. Nie ma przecież nic co bardziej przybliży ludzi do siebie niż wspólny drink. Równie dobrze możesz zagadać do kobiety, która wyszła na spacer ze swoim psem, a twój pies wyraźnie zainteresował się psim kolegą. Jest to dobra okazja, żeby zagadać. 

Wychodźcie razem na spacery. Ważne jest, aby po prostu szukać okazji. Nie zawsze będzie tak, że nowo poznana osoba będzie w Twoim życiu już na zawsze, dużo się zmienia, a życie trwa dalej. Nie ma w tym absolutnie nic złego.

Zobacz też: http://www.wlasnemiejsce.pl/jak-zmienic-swoje-zycie-w-dwa-tygodnie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ