Zaplanuj super wypad rodzinny na gokarty

0
1787
Zaplanuj super wypad rodzinny na gokarty

Wiosna to doskonała okazja do spędzenia wolnego czasu poza domem. Ciepłe dni zachęcają, by rodzice i dzieci wybrali się razem na wycieczkę i przeżyli miłe chwile. Niebanalną okazją do spędzania wolnego czasu jest wypad na gokarty. Nowoczesny, zewnętrzny tor kartingowy do jazdy gokartami znajduje się w Warszawie na PGE Narodowym. Kartingowy Narodowy gwarantuje najwyższy standard i bezpieczeństwo jazdy. W ofercie dostępne są gokarty o różnych parametrach – dla dzieci oraz dwuosobowe.

To ważna informacja dla rodziców:  w Szkole Gokartowej A1 Karting na warszawskiej Pradze Północ jazdę gokartami mogą trenować dzieci już od 5 roku życia! Kartingowy Narodowy jest tak zaprojektowany, by mogły trenować na nim dzieci od 5 roku życia. Wykwalifikowana obsługa i nowatorskie rozwiązania – jak specjalny system band absorbujących siłę uderzenia czy możliwość zdalnego wyłączenia pojazdów stwarzających zagrożenie, zapewniają bezpieczną zabawę.

Kartingowy Narodowy jest jedynym warszawskim torem kartingowym o powierzchni asfaltowej, co zapewnia najlepszą przyczepność. Na PGE Narodowym można ścigać się gokartami pod gołym niebem – jest to zatem doskonały sposób na zapewnienie dzieciom (i rodzicom!) wspaniałej zabawy na świeżym powietrzu,  pod okiem doświadczonych instruktorów. Istnieje również możliwość zarezerwowania obiektu na wyłączność lub zorganizowania profesjonalnych urodzin. Warto zatem zaplanować niespodziankę wcześniej – wybierając termin dogodny dla całej rodziny!

Wspólne wyjście na gokarty to połączenie przyjemności szybkiej jazdy i elementów rywalizacji. Można doskonalić swoje umiejętności oraz zbierać punkty na indywidualnej karcie. Kartingowy Narodowy będzie zatem łączył przyjemność z edukacją i zapewni zdobywanie nowych umiejętności. Przyjemnie jest, kiedy wspólne, rodzinne wyjścia uczą wszystkich czegoś nowego.

Rodzice nie muszą martwić się o opiekę – wykwalifikowani instruktorzy zapewnią niezapomnianą
a zarazem  bezpieczną przygodę. Jeśli dzieciom spodoba się wypad na gokarty na Kartingowy Narodowy, można zamienić zabawę w pasję i zapisać je na jazdy indywidualne, a potem do udziału w szkółce gokartowej.

Kartingowy Narodowy zaprasza od wiosny do jesieni. Dzięki asfaltowej nawierzchni toru
i wciąż zmieniającym się warunkom pogodowym, po raz pierwszy w Warszawie istnieje możliwość treningów na gokartach w warunkach zbliżonych do torów wyczynowych.  Wspólny wypad na gokarty może okazać się nie tylko cudownym pomysłem na spędzenie czasu z rodziną, ale może przekształcić się w nowe hobby, które z czasem może wytrenować mistrza kierownicy!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ