Tangle Teezer – jedyna taka szczotka na rynku

0
2030
Tangle Teezer – jedyna taka szczotka na rynku

Porady dotyczące higieny włosów znaleźć można niemalże wszędzie. Istnieje wiele interesujących blogów internetowych, na których pojawiają się nowości kosmetyczne ze świata pielęgnacji włosów. Jednym z bardziej interesujących przyborów, jest Tangle Teezer, czyli miękka szczotka do włosów o specyficznym kształcie, która zdaniem wielu, działa prawdziwe cuda!

Prawdziwa rewolucja

Choć szczotka ta jest znana nam od kilku sezonów, to popularność na nią wciąż wzrasta. Wszystko to spowodowane jest wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Szczotka ta posiada specyficzne ząbki, które wykonane zostały z elastycznego tworzywa sztucznego. Ząbki te są miękkie, więc nie podrażniają skóry głowy i nie niszczą delikatnych włosków. Kształt szczotki Tangle Teezer też jest unikatowy. Jest to półokrągła szczotka, która kształtem dopasowuje się do dłoni. Dzięki temu łatwo ją utrzymać, zwiększa się również precyzja wykonywanych ruchów.  Jest to także świetny sposób na rozczesywanie włosów dzieci, które wrażliwe są na wszelkie szarpnięcia. Ponadto, regularne korzystanie z tej szczotki korzystnie wpływa na strukturę włosa oraz jego blask.

Idealnie rozczesuje włosy

Tangle Teezer wyróżnia się spośród wszystkich szczotek do włosów dostępnych na rynku. Jej miękkie włoski są główną zaletą. Sprawiają one, że rozczesywanie, nawet najbardziej splątanych włosów, jest przyjemnością. Delikatne oraz elastyczne ząbki swobodnie suną między kosmkami włosów, dostosowują się do kształtu głowy i nie ciągną pojedynczych kosmyków. Dzięki temu są one tak uwielbiane przez najmłodszych.

Regularne stosowanie pielęgnuje włosy

Codzienne stosowanie szczotki pozwala na stuprocentową pielęgnację. Delikatne działanie nie narusza struktury włoska, co sprawia, że są one mocne, sprężyste i zdrowe. Dzięki szczotce Tangle Teezer możemy uzyskać błyszczące i mocne włosy. Dokładne ich rozczesanie możliwe jest i na mokrych i na suchych włosach. Cieniutkie ząbki są w stanie dotrzeć między każdy kosmyk włosów. Ostatecznie uzyskujemy wyjątkowy efekt, włosy są miękkie i gotowe do układania.

Szczotka do każdego typu włosa

Warto także podkreślić, że szczotka ta jest bardzo uniwersalna. Każdy rodzaj włosa zostanie dokładnie rozczesany Tangle Teezerem. Każdy, kto dba o swoje włosy, na pewno już się nią zainteresował. Staranne wyszczotkowanie włosów umożliwia przygotowanie ich do układania. W wielu profesjonalnych salonach kosmetycznych możemy spotkać tę szczotkę. Nikogo to nie dziwi, każdy fryzjer chce dbać o komfort swoich klientów, a Tangle Teezer to zapewnia.

Świetny sposób na masaż skóry głowy

Te małe, delikatne ząbki dotykają skóry głowy i jednocześnie masują ją bardzo subtelnie. To oczywiście pobudza cebulki do działania, włosy rosną nieco szybciej, a cebulki są właściwie odżywione. Jeśli nadal zastanawiasz się na wyborem Tangle Teezera, możesz zobaczyć pełną ofertę dostępną na https://drogeria.pl/firm-pol-1443275649-Tangle-Teezer.html. Warto zadbać o swoje włosy, by na długo zachowały one swoją gęstość oraz blask.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ