Kreatywne prezenty na urodziny

0
2841
Kreatywne prezenty na urodziny

Urodziny bliskiej osoby to dobra okazja, aby ofiarować jej wyjątkowy prezent. Dzieci ucieszy pobyt w rodzinnym parku rozrywki. Oryginalnym prezentem dla mężczyzny jest voucher na przejażdżkę terenowym lub sportowym autem. Na urodziny można też ofiarować relaksacyjny zabieg pielęgnacyjny w Spa, bilet do teatru lub lekcję tańca.

Kreatywne prezenty dla dzieci

Oryginalnym prezentem urodzinowym będzie zabranie dziecka do parku rozrywki, labiryntu luster, mini golfa czy salonu gier komputerowych. Doskonałym miejscem na spędzenie czasu w gronie rodziny jest wrotkarnia, z której mogą korzystać już czterolatki. Aktywną formą rozrywki dla najmłodszych jest również park linowy, trampoliny oraz jazda gokartami. Dziecku można też zafundować lekcję jazdy konnej, gry na gitarze, warsztaty cukiernicze czy wizytę w fabryce czekolady. Inspiracji na urodzinowe upominki można szukać na stronach internetowych, takich jak: www.superprezenty.pl.

Kreatywne pomysły na prezent dla chłopaka

Niezależnie od wieku, większość mężczyzn interesuje się motoryzacją. Ciekawym pomysłem na prezent może być zabranie brata, partnera, taty na przejażdżkę sportowym autem. Na profesjonalnych torach wyścigowych, rozmieszczonych w całej Polsce, można jeździć np. Ferrari, Lamborghini, Mustangiem, BMW, Chevroletem czy Subaru. Fanów jazdy off road ucieszy voucher na przejażdżkę terenówką po grząskich, stromych, kamienistych i błotnistych terenach. Oryginalny prezent dla niego to także wizyta na strzelnicy. Po profesjonalnym szkoleniu można w bezpiecznych warunkach strzelać z broni palnej, np. pistoletów czy karabinów maszynowych.

Kreatywne prezenty dla przyjaciółki, mamy, siostry

Przyjemnym prezentem dla niej będzie voucher na zabieg kosmetyczny lub pobyt w ośrodku Spa&Wellness. W placówkach odnowy biologicznej panie mogą korzystać z szerokiej gamy masaży ciała, np. gorącymi kamieniami, miodem, borowiną. Na urodziny można ofiarować także profesjonalny zabieg na dłonie, np. manicure połączony z masażem. Oryginalnym upominkiem jest zafundowanie bliskiej osobie lekcji tańca, np. tanga, dancehallu, inspirowanego Bollywood lub zajęć zumby albo jogi. Miłośniczkę gotowania ucieszą warsztaty kulinarne, np. kurs sushi lub włoskiej kuchni, a także wyrobów cukierniczych i czekolady.

Urodzinowy prezent dla babci i dziadka

Na urodziny babci lub dziadka można zrobić niespodziankę w postaci vouchera do teatru, seansu w grocie solnej lub pokazu i degustacji najsłynniejszych herbat świata. Oryginalnym upominkiem będzie także kolacja lub obiad w ekskluzywnej restauracji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ