Przestań kupować dziecku gadżety! Postaw na kreatywne prezenty pełne wrażeń

0
2058
Przestań kupować dziecku gadżety! Postaw na kreatywne prezenty pełne wrażeń

Twoje dziecko ma już tyle zabawek i innych gadżetów, że nie jesteś w stanie swobodnie przemieszczać się po mieszkaniu? A kto powiedział, że musisz kupować mu materialne upominki? Zaskocz swoją Pociechę i zaproponuj jej prezent w formie wspólnego spędzenia czasu w niezwykłym miejscu. W artykule przedstawiamy listę gotowych pomysłów, którymi możesz się zainspirować. Promienny uśmiech na twarzy malucha gwarantowany!

Wspólny wyjazd na wieś

Wcale nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby Twoje dziecko zapamiętało swoje święto na długi czas. Na pewno będzie zachwycone, jeżeli zabierzesz je w zaciszne miejsce na wsi. Czy widziało już konie, kury, kaczki czy krówki? Wspólna zabawa ze zwierzakami nie tylko dostarczy maleństwu sporo radości, lecz także wpłynie pozytywnie na jego rozwój psychoruchowy.

Wycieczka do centrum Lego

Twoje dziecko ma bzika na punkcie klocków lego? Strzałem w dziesiątkę okaże się więc wycieczka do Legolandu. Mega Travel to sprawdzona firma organizująca wyjazdy do Dani – stolicy Lego – praktycznie z każdego większego miasta w Polsce. Widok miasta z klocków na pewno wprowadzi łobuza w nieprzemijający zachwyt!

Wyjście do teatru na spektakl lalek

Zapewne byliście już nie raz w kinie, jednak teatr to zupełnie co innego! Dziecko ma bowiem okazję przyjrzeć się z bliska grze aktorów, którzy rozśmieszą je do łez! Pamiętaj koniecznie, aby uprzedzić malucha, że w teatrze należy się zachowywać cicho i grzecznie.

Skałka wspinaczkowa

Jeśli Twoja Pociecha jest ruchliwa jak nikt inny, na pewno będzie zachwycona z możliwości wspinania się na skałce. Zabawa pod okiem profesjonalnego instruktora jest bezpieczna, a wrażenia pozostają na długo w pamięci! Nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu – wspólnie będziecie mogli po czasie wspominać tę wspaniałą przygodę.

Kręgle

Dzieci uwielbiają także rywalizację sportową, a pobyt na kręgielni to pomysł, któremu nie oprze się żadem malec. Nie sil się jednak za zdobywanie jak największej ilości punktów. Pozwól dziecku wygrać, dzięki czemu na pewno będzie ten dzień wspominać znacznie milej.

Wyjazd do Disneylandu

Spełnij marzenia niemalże każdego młodego człowieka o spotkaniu myszki Miki oraz kaczora Donalda. Zabierz malucha na wycieczkę do Disneylandu. Mega Travel jako jedno z nielicznych biur podróży w naszym kraju organizuje pobyt w słynnym Parku rozrywki pod Paryżem. Zapewnia zarazem bilety wstępu, dzięki którym można być pewnym dostępu do najlepszym atrakcji w Parku Walta Disneya.

Na zakończenie:

Nie idź więc kolejny raz na łatwiznę, kupując dziecku zabawki, które i tak za chwilę wyrzuci w kąt. Postaw na jedną z przedstawionych w artykule inspiracji lub samodzielnie zastanów się, co będzie najlepsze dla Twojego dziecka.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ