Gotowe firany balkonowe w kompletach

0
4643
Gotowe firany balkonowe w kompletach

Nowoczesne, eleganckie, modne – gotowe komplety firan balkonowych to rozwiązanie do pomieszczeń, w których pragniemy zachować spójny styl, ale jednocześnie nie koniecznie chcemy dekorować wszystkich okien długimi firanami.

Firany balkonowe w kompletach zawierają dłuższą firankę przeznaczoną na okno balkonowe wraz z krótszymi firanami sięgającymi parapetu, dedykowanymi oknom w pobliżu kompletów wypoczynkowych, sekretarzyków czy innych elementów dekoracyjnych. Gotowe komplety firan balkonowych szyte są tak, by element dekoracyjny (np. gipiurę) umieścić na dole zarówno długiej jak i krótszej firanki (nierzadko krótsza firanka posiada wycięcie lub jest w fantazyjny sposób upięta). Takie rozwiązanie zapewnia spójność wizualną i tworzy całościową dekorację okienną.

Gotowe firany balkonowe w kompletach sprzedawane są najczęściej w kilku wariantach – zatem można dobrać szerokość poszczególnych elementów do własnych potrzeb. Dopasować je zarówno do pojedynczych jak i podwójnych okien balkonowych czy innego układu okien w pomieszczeniu.

Przy wyborze firan balkonowych warto pamiętać o tym, że ma to być przede wszystkim wygodne rozwiązanie. Gotowe komplety sprawdzają się tu również właśnie dlatego. Zazwyczaj posiadają wszyte taśmy marszczące, szelki bądź innego rodzaju rozwiązanie, pozwalające na ich zawieszenie bez żmudnego upinania a firanka, nawet przy wielokrotnym odsuwaniu i zasuwaniu, nie traci fasonu.

Kupując firany balonowe gotowe warto również zwrócić uwagę na komplety firan wraz z zasłonami. Przeznaczone są one zarówno do pomieszczeń jedynie z balkonem jak i do bardziej doświetlonych salonów z kilkoma oknami. Tego typu komplety posiadają jeden główny motyw, który pojawia się zarówno w firance jak i zasłonie – może to być określony wzór, wytłoczenie bądź dopasowanie kolorystyczne.

Firany i zasłony gotowe oraz na metry, firanki balkonowe i zestawy balkonowe, nowoczesne wzory firanek znajdziesz w sklepie https://firaneo.net

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ