Pierwszy wspólny urlop? Spraw, by był udany

0
2665

To istotny element świeżo formującego się związku. Dla niektórych staje się okazją do tego, aby lepiej poznać siebie nawzajem, dla innych czymś w rodzaju „sprawdzianu” przed wspólnym zamieszkaniem. Co możesz zrobić, aby Twoja ukochana z urlopu wróciła w pełni zadowolona?

1. Wybadaj

Zdarzają się oczywiście przypadki, w których to ona „rządzi” i dogrywa szczegóły urlopu, jednak jeśli widzisz, że z radością oddaje Ci pole do popisu w tej kwestii, skrupulatnie się do tego przygotuj, najlepiej wespół z nią. Jeśli nie zdążyłeś poznać jej upodobań co do ulubionych miejsc na odpoczynek, porozmawiaj z nią. Wyjazd „niespodzianka” jest dobrym pomysłem, ale niekoniecznie na tym etapie Waszej znajomości. Szczególnie, jeśli chodzą Ci po głowie np. 2 tygodnie wakacji – może się okazać, że to aż nazbyt długo… Dlatego koniecznie wypytaj ją o preferencje co do kierunku wyjazdu, jeśli ich nie znasz. Wybadaj, czy jest typem bardziej „górskim”, czy może uwielbia spędzać dzień na plaży. Czy nie będzie jej przeszkadzało np. spanie w namiocie lub w bungalowach. To wszystko ma znaczenie.

2. Przelicz koszty

Po pierwsze, musisz wiedzieć, na ile obydwoje możecie sobie pozwolić. Po drugie musicie ustalić, jak podzielić wydatki – czy po równo, czy np. Ty opłacasz nocleg. Są kobiety, które lubią, jak mężczyzna za nie płaci, ale są i takie, które to denerwuje, dlatego dobrze jest tą kwestię ustalić jeszcze przed wyjazdem. Nie ma bowiem nic gorszego, jak kłótnia o pieniądze. Staraj się również nie szastać przed nią pieniędzmi na prawo i lewo – możesz zostać odebrany jako zarozumiały ważniak.

3. Zaplanuj

Miejsce odpoczynku, forma noclegu, dojazd, dodatkowe atrakcje. Jeśli już ją trochę znasz, możesz pozwolić sobie na pewną dozę tajemnicy, którą odkryjesz w trakcie podróży. Jeśli jednak nie jesteś pewien, lepiej uzgodnij to wszystko z nią. Może na przykład okazać się, że ona boi się lotów samolotem, albo nie wsiądzie na prom, bo ma chorobę morską.

4. Zadbaj o detale

To jest moment na to, abyś pokazał swoją kreatywność. Zarezerwuj np. przejazd dorożką lub zorganizuj podczas urlopu spacer w miejsce, z którego można obserwować zachody słońca. Wyposaż swój telefon w dobrą aplikację nawigacyjną, która bez problemów zaprowadzi Was w miejsca warte obejrzenia. Sprawdź, gdzie można dobrze zjeść. Przywitaj ją rano różą lub smacznym śniadaniem. Pokaż, na co Cię stać.

 5. Bądź gotowy na intymne chwile we dwoje

Gotowy na to, abyście oboje czerpali z tych chwil jak najwięcej. Nowe miejsce, otoczenie oraz piękne krajobrazy sprzyjają takim zbliżeniom. Pojawia się ekscytacja, wyobraźnia zaczyna działać, zwiększa się ochota na miłosne igraszki. Spraw, by te chwile były wyjątkowe. Możesz zaopatrzyć się np. w Erozon Max – preparat zwiększający jakość i długość doznań seksualnych. Dobrym pomysłem będą też gadżety erotyczne, czy prezent dla niej w postaci seksownej bielizny.

Pierwszy wspólny wyjazd przed Wami. To może być zwrotny moment w Waszym związku. Spraw, by ona przeżyła go jak najlepiej!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ