Jak wybrać idealny hotel na wesele?

0
350
Jak wybrać idealny hotel na wesele

Ślub to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu każdej pary. Przygotowania do tego wydarzenia obejmują wiele aspektów, spośród których bardzo ważny jest wybór odpowiedniej sali weselnej. Musi to być wyjątkowe miejsce – idealnie dopasowane do stylu waszego wesela, a jednocześnie komfortowe dla gości. Podpowiadamy, jak wybrać najlepszy hotel na wesele.

Hotel na wesele na Górnym Śląsku – na jaki obiekt się zdecydować?

Jeśli planujesz urządzić przyjęcie na Górnym Śląsku – dobrym pomysłem będzie wesele w Pszczynie. To miasto, które nie bez powodu nazywane jest Perłą Górnego Śląska. Rzesze turystów przyciągają atrakcje, takie jak piękny barokowy Zamek w Pszczynie czy zabytkowy park, a także skansen Zagroda Wsi Pszczyńskiej i Zagroda Żubrów. Zachwyt wzbudza również urokliwa starówka. W Pszczynie znajdziesz odpowiedni hotel, w którym zorganizujesz wymarzone przyjęcie weselne.

Wesele w hotelu – jak wybrać idealny hotel?

Idealny hotel ma kilka najważniejszych cech – pasuje do stylu waszego przyjęcia (np. glamour, boho), dysponuje odpowiednio dużą salą weselną, znajduje się w odpowiedniej lokalizacji, zapewnia najwyższej jakości wyżywienie i obsługę.

Jeśli chcecie zorganizować wesele w Pszczynie z kompleksową obsługą, to również istnieje taka możliwość. Nie musicie się niczym martwić, w tym mieście bowiem jest idealne miejsce na organizację takiego przyjęcia, a jest nim Hotel Styl 70. Kwestie organizacyjne leżą wówczas po stronie hotelu, który zadba o: wygląd stołu, dekoracje, a nawet oprawę muzyczną. Jeśli zaś chodzi o salę, to macie do wyboru dwie dogodne opcje: salę restauracyjną (120 osób) lub domek myśliwski (50 osób). Z reguły można dopasować dekoracje i detale w taki sposób, aby wpasowały się w wizję waszego przyjęcia.

Wesele w hotelu ma tę zaletę, że zapewnia gościom weselnym nocleg po wielu godzinach szaleństwa na parkiecie. Jest to szczególnie ważne, jeśli zapraszacie gości z różnych zakątków kraju czy nawet świata. Możliwość odespania wesela to naprawdę duże udogodnienie. Jeżeli przyjęcie odbywa się w hotelu – goście nie muszą nigdzie jeździć ani szukać noclegu. Po prostu udają się do swojego pokoju, wtedy gdy czują taką potrzebę. Przy hotelu powinien się natomiast znajdować bezpłatny parking.

Dobra lokalizacja i łatwy dostęp do obiektu

Równie ważna jest lokalizacja obiektu hotelowego. Do hotelu powinien być łatwy dojazd, aby goście bez problemu trafili. Otoczenie (obfitujący w zieleń park, akwen wodny) również odgrywa ważną rolę – szczególnie jeśli zdecydujecie się na ślub plenerowy i cała uroczystość odbywa się na terenie obiektu hotelowego.

Wybierając hotel, zwróćcie też uwagę na dodatkowe pakiety – na przykład pakiet SPA ze zniżką dla nowożeńców. Z pewnością przyda wam się chwila odpoczynku we dwoje po trudach przygotowań i wielogodzinnym weselu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ