Kurs na prawo jazdy – nauka jazdy Lublin

0
821

Planujesz zdobyć długo wyczekiwane prawo jazdy? Czas najwyższy! Możliwość samodzielnej jazdy samochodem w znacznym stopniu potrafi ułatwić codzienne życie, a funkcjonowanie bez prawka jest dość mocno ograniczone w szczególności, jeśli często musisz się przemieszczać.

Jak wygląda kurs na prawo jazdy?

Przebieg egzaminu na prawo jazdy kategorii B składa się z dwóch podstawowych części:

  • część teoretyczna – 30 godzin zajęć teoretycznych, które mają na celu przygotować Cię do egzaminu teoretycznego, którego zdanie jest niezbędne do podjęcia dalszych kroków
  • część praktyczna — czyli 30 godzin jazd w terenie wraz z instruktorem na początku na placu manewrowym, a następnie po drogach publicznych.

Po odpowiednim przygotowaniu nadchodzi moment zdawania egzaminów. Egzamin teoretyczny wymaga zdobycia 68 z 74 możliwych punktów. Po teorii czas na praktykę, czyli egzamin mający na celu sprawdzić znajomość podstawowych czynności z zakresu kontroli technicznej pojazdu oraz zachowanie się kierowcy podczas jazdy po mieście.

Nauka jazdy – Lublin

Pamiętaj, że wybór szkoły do nauki jazdy powinien być dobrze przemyślany. Najlepiej, aby wybrany przez Ciebie ośrodek charakteryzował się wysoką jakością oferowanych usług i wykwalifikowanymi pracownikami. Sprawi to, że cały proces będzie czystą przyjemnością i porządnie nauczy Cię poprawnej jazdy na drodze.

Jesteś z okolic Lublina i szukasz odpowiedniego miejsca, które w pełni przygotuje Cię do zdania prawa jazdy? Postaw na OSK EFEKT Lublin, czyli największą w Lublinie szkołę prowadzącą kursy prawa jazdy. Cały proces nauki w tym miejscu przebiega pod okiem prawdziwych fachowców, którzy rzetelnie przygotują Cię do niezbędnych egzaminów. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.oskefektlublin.pl/

Kursy na każdą kategorię

Zależy Ci na wyrobieniu uprawnień do jednośladowców, pojazdów ciężarowych, autobusów, ciągników, czy pojazdów z naczepami? OSK EFEKT Lublin oferuje szeroką gamę kursów na wszystkie dostępne kategorie w atrakcyjnej cenie. Jedyne, co musisz zrobić, to przeprowadzić wstępną rozmowę i umówić się na wolny termin.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ