Czy wynajem samochodów dostawczych Gdańsk się opłaca?

0
184
wynajem samochodów dostawczych Gdańsk

Masz własny samochód dostawczy? Świetnie! W takim razie istnieje małe prawdopodobieństwo, że poniższy tekst będzie Ciebie dotyczył. Jednak nie każdy ma takie szczęście, a wszyscy dobrze wiemy, że zdarzają się takie sytuacje w życiu, kiedy bez dostawczaka ani rusz. Wtedy po pomoc można ruszyć do wypożyczalni po wynajem samochodów dostawczych Gdańsk.

Dla osób prywatnych i właścicieli firm

Po wynajem samochodów dostawczych Gdańsk z całą pewnością wyruszą osoby prywatne wtedy, kiedy:

  • trzeba przewieźć coś dużego i niemożliwego do rozłożenia na części pierwsze, np. lodówka w trakcie przeprowadzki, kuchenki gazowe, meble itp.;
  • wybierają się na duże zakupy, bo są np. w trakcie urządzania swojego domu bądź mieszkania. Nie wszystkie sklepy oferują dostawę pod same drzwi, a jeśli już tak jest, to nie zawsze oferowane przez nie warunki są akceptowalne. Niejednokrotnie wynajem samochodów dostawczych Gdańsk wychodzi po prostu o wiele taniej: uiszczasz jedną, konkretną opłatę i otrzymujesz dostawczaka do swojej dyspozycji na całą dobę bądź dłużej;
  • nie opłaca robić im się kilku kursów od punktu A do punktu B, bo punkty te są od siebie zbyt mocno oddalone. Niektóre wypożyczalnie nie robią problemów nawet z tym, że miałbyś wynajmowanym pojazdem wyjechać za granicę Polski.

Istnieje również szansa na to, że po wynajem samochodów dostawczych Gdańsk wyruszy właściciel niewielkiego przedsiębiorstwa, któremu nie opłaca się lub nie posiada w danej chwili środków na zakup dostawczaka, jednak pilnie potrzebuje wspomóc swoją dotychczasową flotę pojazdów. Dzieje się tak np.:

  • przy nieprzewidzianym wzroście zainteresowania i sprzedaży danej usługi lub danego produktu;
  • w okresie przedświątecznym;
  • latem (kiedy dochodzi zaopatrzenie wszystkich lokali gastronomicznych na wybrzeżu);
  • i w innych sytuacjach, które warunkowane są charakterem działalności danej firmy.

Ile kosztuje wynajem samochodów dostawczych Gdańsk?

Na to pytanie nie można jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ na rynku otwiera się coraz więcej wypożyczalni oferujących wynajem samochodów dostawczych Gdańsk i każda z nich stara się przyciągnąć swoją ofertą jak największe grono klientów. Minimum, na jakie powinieneś się przygotować, to ok. 140/160 złotych za dobę. Myślę, że to niewiele. Radzę Ci znaleźć taki punkt, którego cennik nie jest ustalony “na sztywno”, tylko istnieje możliwość dopasowania przedstawionej oferty do swoich potrzeb – mam tu na myśli szansę na negocjację ceny przy najmie długoterminowym (np. miesięcznym).

Udogodnienia dla wynajmującego

Jak już wyżej udało mi się wspomnieć, istnieje szereg różnych udogodnień, dzięki którym wypożyczalnie starają się przyciągnąć nowego klienta (możliwość negocjacji ceny to tylko jeden przykład). Dobrze, jeśli firma proponująca wynajem samochodów dostawczych Gdańsk podstawia wynajmowany pojazd w dowolnie wybrane przez najemcę miejsce. Ów pojazd powinien być oczywiście zatankowany do pełna, czysty, komfortowy w prowadzeniu i musi posiadać wszelkie niezbędne pakiety ubezpieczeń. Regularne kontrole techniczne to coś oczywistego, jednak czuję się w obowiązku o nich napomknąć. Wypożyczalnia otwarta siedem dni w tygodniu, od rana do wieczora, na pewno będzie cieszyć się większą popularnością wśród najmujących od tych świadczących usługi jedynie od poniedziałku do piątku. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystkie wymienione warunki zostaną spełnione, to udaj się po wynajem samochodów dostawczych Gdańsk na stronę elitrent.pl – mogę polecić to miejsce z czystym sumieniem i pewnością, że się nie zawiedziesz.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ