Karty SIM w sieci komórkowej

0
1823

Istnieje możliwość skorzystania z większej liczby kart SIM w ramach jednej umowy. Decyduje się na to coraz większa liczba użytkowników telefonii komórkowej. Z czego to wynika i co warto na ten temat wiedzieć?

Dlaczego warto skorzystać z dwóch lub większej ilości kart SIM?

Korzystanie z dwóch lub nawet ich większej ilości (3-4) ma bardzo ważną zaletę. Przede wszystkim takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w przypadku posiadania różnych aparatów telefonicznych. Nie trzeba wówczas takiej karty między nimi przekładać, co jest bardzo wygodne. Oferty sieci komórkowych w tym zakresie są bardzo ciekawe.

Większa liczba kart SIM a opłaty

Przy korzystaniu z większej liczby kart SIM, trzeba liczyć się ze zwiększonymi opłatami. Warto dokładnie prześledzić oferty sieci komórkowych, by znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Na tym tle szczególnie wyróżnia się firma INEA, które posiada bardzo przystępne ceny, nawet przy 3 lub 4 kartach SIM.

Dodatkowy internet przy większej liczbie kart SIM

Większa liczba kart SIM daje także możliwość skorzystania z większych pakietów internetu. Dostępny w pełnej prędkości transfer danych zostaje zwiększony od 2 do 4 razy, w zależności od liczby wykorzystywanych kart. W ten sposób sumarycznie można uzyskać możliwość pobrania większej ilości danych, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat, obciążających domowy budżet.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ