Jak się dostać z Krakowa do Londynu?

0
951
londyn busem

Kraków od Londynu dzieli ponad 1600 km. To ogromna odległość, którą każdego dnia pokonują zdecydowane osoby. Trasę tę można pokonać na kilka sposobów. Sprawdźmy, które z nich są najbardziej popularne i które warto wybierać. Jak dostać się z Krakowa do Londynu?

Samochodem

Do Londynu można dojechać samochodem. Trasa jest długa i wymaga od kierowcy sporych umiejętności. Dobrze jest też podzielić ją sobie na kilka dni, bo kierowca na pewno będzie potrzebował przerw i czasu na sen. Utrzymanie skupienia przez kilkanaście godzin nie jest przecież możliwe.Jeśli nie chcesz organizować sobie noclegu po drodze i nie masz nikogo, kto mógłby zamienić się z Tobą za kierownicą, to ten sposób powinieneś sobie darować. Z pewnością Autobusy do Londynu z Krakowa też mogą dowieźć Cię na miejsce i zrobią to szybciej i zdecydowanie bezpieczniej dla wszystkich uczestników ruchu.

Autobusem

Na trasie Kraków-Londyn jeżdżą autobusy. To świetny środek transportu dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo. Podróżowanie takim autobusem to świetna przygoda i szansa na odpoczynek już podczas jazdy. To może mieć szczególne znaczenie dla osób, które do Londynu jadą do pracy. Dzięki jeździe autobusem mogą one dobrze wyspać się, zanim ruszą do swoich codziennych obowiązków.Autobusy do Londynu z Krakowa powinny też zainteresować osoby, które wybierają się do Wielkiej Brytanii w celach turystycznych. Na miejscu i tak nie przyda im się samochód. Po co więc brać go ze sobą? Dużo lepszym rozwiązaniem jest pojechanie autobusem.

Samolot

Odległość pomiędzy Londynem a Krakowem jest dość duża, ale równocześnie jest ona zbyt mała, by opłacało się latać na tej trasie. Bilet na samolot jest dość drogi, a lot bardzo krótki. Często odprawy lotniskowe łącznie zajmują więcej czasu niż sam lot.Wiele osób obawia się samolotów, więc z pewnością nie jest to rozwiązanie dla wszystkich. Na szczęście dobrą alternatywą są autobusy do Londynu z Krakowa, które kursują tak często, że znalezienie odpowiedniego terminu nie powinno być problemem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ