Jak w łatwy sposób uświetnić każdą masową imprezę, czyli o bańkach mydlanych słów kilka

0
1566
Jak w łatwy sposób uświetnić każdą masową imprezę, czyli o bańkach mydlanych słów kilka

Organizujesz dużą imprezę i nie masz pomysłu, jak ją uatrakcyjnić? Bez względu na to, czy mowa o weselu, urodzinach, imprezie firmowej, czy też innego rodzaju evencie, możesz w prosty sposób uczynić go niezapomnianym. Pomogą ci w tym znane od pokoleń bańki mydlane, jakie zachwycają zarówno dzieci, jak i dorosłych. Z niniejszego artykułu dowiesz się, co będzie potrzebne by bańki były duże i wytrzymałe, a także by mieniły się wszystkimi kolorami tęczy. Przedstawiamy również kilka ciekawych rozwiązań oraz inspiracji z nimi związanych. Zapraszamy do lektury nie tylko organizatorów.

Mydlane dekoracje

Bańki mydlane na weselu? Czemu by nie? Zamiast rzucać ryżem, lub pieniędzmi przed nowożeńców wychodzących z kościoła, możemy otoczyć ich ławicą baniek mydlanych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by odegrały one swoją rolę również podczas samego wesela, np. przy pierwszym tańcu. Wreszcie z pomocą baniek możemy zająć dzieci, jakie często nudzą się w czasie „dorosłych” imprez. W tym celu możemy wynająć dla nich animatora, lub zadbać o ich rozrywkę na własną rękę. Bańki sprawdzą się również na innych imprezach – urodzinach, firmowych eventach oraz wielu innych. Nawet jeśli na imprezę przyjdzie nam jeszcze długo czekać to już teraz warto rozejrzeć się za odpowiednimi produktami i akcesoriami. (Wiele z nich znajdziecie m.in na stronie tuban.pl). O najważniejszych z nich piszemy poniżej.

Jaki płyn do baniek mydlanych wybrać?

Okej, skoro wiemy już na jakiego rodzaju event szykujemy bańki, możemy teraz zacząć kompletować sprzęt oraz akcesoria niezbędne do ich wytwarzania. Pierwsza i podstawowa kwestia to dobranie odpowiedniego płynu do baniek mydlanych, jaki sprawi że będą one wyjątkowo duże i wytrzymałe. Płyn powinien być również maksymalnie wydajny, gdyż przyjdzie nam wyprodukować dużo więcej, niż tylko kilkadziesiąt baniek, tak jak ma to miejsce, gdy bawimy się nimi w domu z dziećmi. Warto gu kupować w dużych zestawach po kilka litrów, gdyż są one zdecydowanie tańsze, niż pojedyncze sztuki.

Płyn do baniek to jednak jeszcze nie wszystko. Jeśli mówimy o dużych imprezach to powinniśmy się zastanowić nad kupnem wytwornicy, lub innego urządzenia pozwalającego na tworzenie baniek w dużej ilości oraz krótkim czasie. Klasyczne wytwornice to sprzęty bardzo proste w obsłudze – wystarczy wypełnić w nich odpowiedni pojemnik naszym magicznym płynem, a następnie nacisnąć odpowiedni przycisk. Innymi słowy, obsłużą je nawet dzieci, choć oddanie takiej magicznej zabawki w ich ręce może być nieco niebezpieczne ;). Oprócz urządzeń produkujących mydlane światy, warto zastanowić się również nad wyborem gadżetu do zamykania w ogromnej bańce uczestników imprezy. Może być to jej wspaniałe zwieńczenie. I kto wie, być może przy okazji pobijemy rekord Guinnessa w tej dyscyplinie..

Profesjonalni animatorzy i teatry

Obecnie na rynku imprez znajdziemy wielu animatorów, jacy specjalizują się w zajęciach dla dzieci z bańkami mydlanymi w roli głównej. Nie jest trudne również wynajęcia profesjonalnych artystów, jacy stworzą dla nas w pełni profesjonalny pokaz z ich użyciem. W Polsce działają także niezwykłe teatry, jakie z mydlanego świata uczyniły swój znak firmowy. Wszystkie te propozycje mogą świetnie sprawdzić się na imprezach, jednak jak wiadomo, nic nie sprawia takiej przyjemności, również dorosłym, jak samodzielne wyczarowywanie baniek..

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ