Dieta antyrakowa, przyszły tata, atak paniki

0
1461

Top 10 produktów w diecie antyrakowej. Nowotwór jest chorobą, która z pewnością dotknęła przynajmniej kogoś z naszych bliskich. Jak sobie z nią radzić oprócz leczenia farmakologicznego? Oczywiście dietą. Antyrakowy jest czosnek i cebula, soja, kapusta, brokuły, kurkuma, zielona herbata, owoce jagodowe, pomidory, owoce cytrusowe i winogrona czerwone.
Co przyszły tata wiedzieć musi? Okres ciąży nie powinien być ważny tylko dla przyszłej mamy, ale również dla przyszłego ojca, który weźmie na siebie odpowiedzialność za nowe życie i rodzinę. Na pewno powinien zdawać sobie sprawę jak ważne jest wsparcie swojej partnerki psychiczne oraz fizyczne.Oprócz tego musi przygotować się na zmęczenie, pomoc przy usypianiu i codziennym zajmowaniu się dzieckiem (oczywiście po powrocie z pracy). Do tego młoda mama prawdopodobnie nie udźwignie sama ciężaru zajmowania się domem. Dziecko zabiera nie tylko energię, ale i sporą część gotówki. Do bycia rodzicem powinno się być przygotowanym również i z tej strony. Hormony partnerki również dają się we znaki nie tylko kobietom, ale i mężczyznom. Bądź więc przygotowany na awantury i uszczypliwości.
Atak paniki – jak sobie radzić? Atak paniki jest to nagła reakcja na stres. Objawia się bólem głowy, przyspieszonym biciem serca, mrowieniem, dławieniem w gardle oraz otępieniem. Nie można go przewidzieć, gdyż pojawia się nagle. Z racji tego, że przyczyny ataków paniki tkwią w psychice, najlepiej udać się z tym problemem do wykwalifikowanego specjalisty, gdyż leczenie na własną rękę może nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

www.dermix.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWarto wiedzieć…
Następny artykułJak żyć zdrowiej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ