Ameryka na wyciągnięcie ręki, czyli work&travel

0
2196
Ameryka na wyciągnięcie ręki, czyli work&travel

Marzysz o zwiedzaniu Stanów Zjednoczonych ale wakacje w USA wydają Ci się to zbyt ekstrawaganckie marzeniem jak na studencką kieszeń? Jeśli jesteś gotowy połączyć poznawanie kontynentu z pracą i nauką wielu umiejętności interpersonalnych, które pozwolą Ci startować z wysokiej pozycji na rynku pracy wybierz wyjazd do Stanów w ramach programu work&travel.

Bezpieczna praca i nowe przyjaźnie, czyli twój american dream

Program Camp America to propozycja pracy dla studentów przy obsłudze obozów wakacyjnych dla młodzieży. To idealne połączenie wspaniałych wakacji z pracą i poznawaniem kultury innego kraju.   To bezpieczna forma współpracy, ponieważ ośrodki w programie znane są organizatorom od 40 lat. Pracując nie tylko zdobywasz atrakcyjne kieszonkowe, szlifujesz język w codziennych sytuacjach ale także poznajesz setki nowych przyjaciół wśród uczestników obozów i innych uczestników programu. Ci ostatni to studenci z całego świata. Jeśli nie masz żadnego doświadczenia możesz pracować jako personel pomocniczy na obozach. Jeśli jednak lubisz pracę z dziećmi możesz także wybrać wersje programu zapewniającą pracę w charakterze opiekuna – instruktora na obozach odpowiadających naszym koloniom letnim. Jeśli Twoje doświadczenie pedagogiczne jest większe lub masz kierunkowe wykształcenie albo po prostu masz w sobie dużo otwartości i empatii możesz także pracować z dziećmi, młodzieżą lub osobami dorosłymi z niepełnosprawnością.

Praca i zwiedzanie

Po Twojej wakacyjnej pracy na obozie otrzymujesz wypłatę i możesz ruszać w podróż dookoła Stanów. Ponieważ program Camp America realizowany jest w ramach wymiany kulturalnej dysponujesz korzystna wizą J-1. Podczas 9 tygodni pracy na obozie dobrze i od środka poznasz amerykańskie wartości, kulturę, doszlifujesz język i rozpoczynając podróż po tym okresie będziesz czuć się naprawdę pewnie. Ponad to podczas wspólnej pracy zawiązują się silne przyjaźnie na całe życie, dlatego też zapewne nie będziesz miał większego problemu ze skompletowaniem paczki znajomych z którymi zwiedzisz USA. Pozwoli to nie tylko na zwiększenie bezpieczeństwa podróży ale też rozłoży jej koszty (na przykład wspólne wynajęcie lub sprowadzenie samochodu). Możesz także za pośrednictwem Camp America poznać oferty innych dyrektorów obozów i kontynuować swoją pracę po zakończeniu głównego kontraktu. Organizatorzy programu pomagają także znaleźć towarzyszy podróży oraz we współpracy ze swoim partnerem Intrepid Travel mogą zaproponować udział w zorganizowanych eskapadach dostosowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ