Złap trochę słońca podczas jesiennej pluchy – wybierz wczasy last minute!

0
1522
Złap trochę słońca podczas jesiennej pluchy - wybierz wczasy last minute!

Koniec wakacji w Polsce nie musi oznaczać, że wypoczynek w ciepłych promieniach słońca odchodzi w zapomnienie. Wystarczy wybrać jeden z kurortów w Hiszpanii, na Dominikanie bądź w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w ramach wczasów last minute. Sprawdź, gdzie warto jechać na urlop jesienią.

  1. Wakacje w Hiszpanii czy upalny Dubaj?
  2. Poznaj egzotyczne kierunki – Dominikana i Mauritius

Końcówka września, październik i listopad z reguły nie rozpieszczają pogodą. W Polsce jest wtedy pochmurnie, często pada deszcz, a temperatury spadają o poranku i w nocy poniżej 10 stopni Celsjusza. Słońce zachodzi coraz wcześniej, a w ciągu dnia zwykle jest schowane za gęstymi chmurami. Jeśli dopadła Cię jesienna chandra i marzysz o wygrzewaniu się w promieniach słońca, sprawdź, gdzie jechać na wczasy last minute.

Wakacje w Hiszpanii czy upalny Dubaj?

Jednym z bliższych i cieplejszych kierunków na jesienne wczasy jest Hiszpania. Ciepło jest zarówno na Costa Brava i Costa del Sol, jak i na Wyspach Kanaryjskich. Szczególnie polecane jest odwiedzenie Lanzarote, gdzie przez cały rok panuje przyjazna aura. W październiku i listopadzie znajdzie się wiele korzystnych ofert w ramach https://dreamtours.pl/last-minute.

Jeśli woli się nieco egzotyczniejsze miejsca, równie dobrze można wybrać się na wczasy do Dubaju – oferty wycieczek znajdziesz tu https://dreamtours.pl/wakacje/zjednoczone-emiraty-arabskie/dubaj. We wrześniu w Dubaju jest już nieco chłodniej niż w lipcu i sierpniu, dlatego tamtejsze temperatury są znośniejsze dla Europejczyków. Dzięki temu zwiedzanie zabytków i wypoczywanie w luksusowym hotelu przynosi więcej przyjemności osobom, dla których upały przekraczające 40 stopni C są nie do zniesienia.

Poznaj egzotyczne kierunki – Dominikana i Mauritius

W okresie jesiennym jest dobry czas, by wybrać się do egzotycznych kurortów i wypoczywać w strefie równikowej. Jednym z ciekawszych kierunków jest Dominikana. Wyspa kusi lazurowymi wodami oceanu, w których kryją się kolorowe rybki, rozległymi plażami z delikatnym, białym piaskiem oraz gościnnością, której na próżno szukać w Europie. Ciekawym wyborem jest też Mauritius – oferty wycieczek sprawdzisz tu https://dreamtours.pl/wakacje/mauritius. Wyspa na Oceanie Indyjskim zachwyca egzotyczną przyrodą, znakomitą pogodą przez cały rok, a także możliwością nurkowania i podziwiania niezwykłej rafy koralowej. Zarówno Dominikana, jak i Mauritius są dostępne w ramach niedrogich wycieczek last minute, które można wykupić nawet za 50 procent początkowej ceny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ