W jaki sposób dopasować kolczyki łańcuszki?

0
1510

Kolczyki łańcuszki, to kolczyki z których zapięcia zwisa delikatny łańcuszek. Cieszą się one wielką popularnością. Pięknie wydłużają szyję i rysy twarzy oraz uzupełniają całą stylizację. W tym artykule odpowiemy na pytanie w jaki sposób dopasować kolczyki łańcuszki.

Dlaczego warto wybrać kolczyki łańcuszki przeciągane?

Na rynku dostępne są 2 rodzaje kolczyków łańcuszków. Pierwsze z nich to popularne kolczyki, których łańcuszek wisi po zewnętrznej stronie ucha. Drugim są kolczyki przeciągane. W ich wypadku łańcuszek jest przeciągnięty przez dziurkę w uchu i zwisa po jego wewnętrznej stronie, przy szyi. Jest to odważna i niezwykle interesująca propozycja dla kobiet nie bojących się nowych wyzwań, także w sferze biżuterii i stylizacji. Ten typ biżuterii zyskuje sobie coraz więcej wielbicielek. Przeciągane kolczyki łańcuszki wyrabiane są ze złota i srebra i zdobione kamieniami szlachetnymi. Łączą więc tradycyjnie wykorzystywane w jubilerstwie materiały z niecodziennym dizajnem.

Czym się charakteryzują kolczyki łańcuszki srebrne?

Srebrne kolczyki łańcuszki mogą się mienić na dwa sposoby. Zależy czy są rodowane, czyli pokryte rodem. Jeśli tak, nadaje on im zupełnie oryginalny blask, odmienny od „zwykłego” srebra i biżuterii wykonanej z każdego innego metalu szlachetnego. Kolczyki srebrne z łańcuszkiem zdobi się w podobny sposób jak każdy inny rodzaj kolczyków. Mogą więc być wysadzane kamieniami szlachetnymi. Te kamienie to diamenty oszlifowane szlifem brylantowym. Równie atrakcyjnie prezentują się kolczyki łańcuszki z cyrkoniami. Są nieco tańsze od tych z brylantem, niemniej w niczym nie ustępują im jeśli chodzi o dodawanie stylizacji blasku. Podobny efekt gwarantują markazyty. Popularne i zawsze modne perły również można znaleźć na kolczykach łańcuszkach. Codzienna stylizacja oraz nieco bardziej formalna – do obu można założyć srebrne kolczyki łańcuszki.

kolczyki łańcuszki na uszy

Kolczyki z różowego czy żółtego złota?

Złoto jest bardziej cenione niż srebro, nic dziwnego zatem, że biżuteria z niego wykonana przeznaczona jest na specjalne okazje. Eleganckie bale, wykwintne przyjęcia to doskonałe okazje aby założyć kolczyki łańcuszki z żółtego złota. To klasyka jeśli chodzi biżuterię, jednak dla kobiet lubiących odważne rozwiązania istnieją 2 opcje jeśli chodzi o złoto.

Intrygujące Kolczyki łańcuszki z różowego złota

Pierwszą z nich są kolczyki z różowego złota jnp. Na stronie https://esclusiva.pl/kolczyki. Ich oryginalna barwa daje wiele możliwości stylizacji. Zdobione kamieniami szlachetnymi np. brylantami, prezentują się intrygująco i wspaniale zarazem. Druga opcja to propozycja także dla kobiet ceniących sobie dyskretne piękno.

Dyskretne piękno kolczyków z białego złota

Są nią kolczyki z białego złota, do złudzenia przypominające srebro. Mogą być noszone na co dzień przez panie, które nie lubią od razu rzucać się w oczy ale ceniące sobie tylko najcenniejsze kruszce. Kolczyki łańcuszki z białego złota są doskonałe dla kobiet, które lubią zaskakiwać. Dowodzić, że pozory mylą. Co więcej rodzaje złota są łączone przez jubilerów co daje niesamowite efekty. Złoto białe zestawione ze złotem różowym to prawdziwie oryginalne i przepiękne połączenie. Gdy dodać do niego brylanty, otrzymujemy biżuterię najwyższej klasy pasującą do różnych, eleganckich stylizacji. Możliwości jakie daje dizajn sprawia, że warto mieć złote kolczyki łańcuszki w swojej kolekcji biżuterii.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ