Rodzice na urlopie, czyli o weekendzie bez dzieci

0
817
Rodzice na urlopie, czyli o weekendzie bez dzieci

Bycie rodzicem to praca na cały etat. Łatwo wówczas zapomnieć o sobie nawzajem. Jak pielęgnować związek, kiedy niegdyś romantyczny domek dla dwojga zamienił się w przytulne gniazdko z pisklakami pełnymi energii? Jedźcie na urlop (nawet jeśli potrwa on tylko weekend).

LUKSUSOWY KEMPING

Glamping, to słowo powstałe na skutek połączenia dwóch wyrazów „glamour” oraz „camping” i w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością wśród wielbicieli wygody spragnionych natury. Stwierdzenie „tu jest jakby luksusowo” często nie oddaje sprawiedliwości glampingowym ofertom. Glamping, to definicja luksusu samego w sobie, z uwzględnieniem najlepszej części kempingu – byciem w centrum natury.

Jurty, namioty sferyczne, namioty w stylu safari – wszystkie doskonale wyposażone i położone w tak malowniczych miejscach, że zastanawiasz się czy to sen, czy może plan filmowy?

Romantyczny glamping we dwoje to świetny pomysł nie tylko dla zestresowanych. To doskonała propozycja dla poszukujących intymności w globalnej wiosce.

ROMANTYCZNY DOMEK DLA DWOJGA Z WIDOKIEM NA…

… ośnieżone górskie szczyty, na błękitne morze, na rozległe, kwieciste łąki, na mazurskie jezioro. Innymi słowy, na to, na co masz ochotę.

To propozycja nie tylko dla fanów klasyki. Górską chatę, w której słońce nieśmiało zagląda przez okna, a w powietrzu unosi się aromat świeżo upieczonego chleba można z powodzeniem zastąpić domkiem na drzewie z przeszklonymi ścianami, minimalistycznym wystrojem i sprzętem do parzenia matchy.

Wybór zależy od twojej wizji romantycznego domku dla dwojga. Uwaga, od tej wizji zależy też uśmiech na twarzy twojej drugiej połowy.

WAKACJE W HOTELU

Brzmi mało oryginalnie? A co powiesz na podróż bez konieczności udawania się w daleką trasę? Wypoczynek w miejscu, które oferuje relaks pod różną postacią – od sauny, po śniadanie do łóżka w rozmiarze king?

Tradycja hocancy, czyli hotelowych wakacji, podbiła serca mieszkańców Korei Południowej już w 2018 roku i od tego czasu nie zwalnia tempa.

Dla tych, którzy nie mają czasu na dalekie podróże. Dla spragnionych wygody i relaksu. Hocancy jest lekiem dla wszystkich tych, którzy potrzebują wypoczynku w wersji instant.

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na Romantyczny domek dla dwojga, czy pobliski hotel pamiętaj, że dbając o siebie, dbasz o swoje pociechy. Pozwól sobie za nimi zatęsknić i wróć z nową energią do dalszych wyzwań.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ