Podaruj wspomnienia swoim gościom weselnym

0
1829
Podaruj wspomnienia swoim gościom weselnym

Nic tak pozytywnie nie wpływa na wspomnienia z wesela, jak wyjątkowe potraktowanie swoich gości. To dzięki nim przyjęcie weselne wspomina się z nieukrywanym wzruszeniem przez lata, szczególnie gdy to oni, weselnicy, wychodzą z niego wyjątkowo zadowoleni.

Podziękowanie za przybycie – dla kogo?

Goście weselni, podobnie jak młoda para, do wesela przygotowują się kilka tygodni, a czasem nawet kilka miesięcy. Dla nich również jest to stresujący i wspaniały czas – w jednym miejscu mogą spotkać się z dawno niewidzianą rodziną i znajomymi, by wspólnie przeżywać święto miłości. Oni także chcą w tym dniu prezentować się jak najlepiej i stworzyć odpowiednią atmosferę, by młoda para czuła się na swoim w szczególny sposób.

Do niedawna podarunki na weselu otrzymywali tylko rodzice, którym dziękowano za trud wychowania i pomoc w przygotowaniach przyjęcia. Taką zaszczytną rolę mają również świadkowie, którym oficjalnie dziękuje się za wsparcie. Na szczęście bardzo szybko trendy weselne podkreśliły ważną rolę także reszty gości, dla których przygotowywane są również małe upominki.      

Jaki rodzaj prezentów wybrać?

Ciekawe podziękowania dla gości weselnych podkreślają szacunek do nich oraz przejawiają chęć, by wspominali nasze wesele pozytywnie przez długi czas. Dlatego też bardzo dobrym pomysłem na podarunki dla gości jest aromatyczna herbata jako podziękowanie. Jest to niezwykle uniwersalny rodzaj prezentu, ponieważ rzadko się zdarza, by ktoś nie lubił herbaty, szczególnie gdy jest ona wyprodukowana z najwyższej jakości wyselekcjonowanych liści, przez co – niezwykle smaczna.

wesele

Drugim bardzo trafionym upominkiem mogą okazać się czekoladki, które podobnie jak herbata, mają wielu sprzymierzeńców wśród gości. Takie podarunki opakowane w nawiązujące do stylu przyjęcia opakowania sprawią, że jeszcze wiele dni po uroczystości  weselnicy będą mogli delektować się ich smakiem. Upominki mogą posiadać również bilecik  z podziękowaniem oraz imionami pary młodej. Jest to więc wyjątkowy, spersonalizowany podarunek dla każdego uczestnika przyjęcia.   

Prezenty dla gości – kiedy je przekazać?

Ze względu na to, iż gości weselnych jest zazwyczaj spora liczba, najczęściej dostają oni podarunki jako podziękowanie za przybycie podczas pożegnania. Nierzadko wraz z prezencikiem para młoda obdarowuje weselników dodatkowo ciastem lub alkoholem. Czasem prezenty czekają na biesiadników na stołach, już na początku przyjęcia. Wtedy to jesteśmy pewni, że każdy z weselników wyjdzie z wesela z prezentem, ponieważ zdarza się, że poprzez zamieszanie nie jesteśmy w stanie pożegnać się ze wszystkimi osobami. Taki drobny upominek, ustawiony na weselnym stole, jest nie tylko miłym gestem, ale także piękną dekoracją weselnego stołu. Dzięki personalizowanym opakowaniom, których grafiki dopasowane są do stylu i kolorystyki wesela, można stworzyć oryginalne ozdoby.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ