Promoshop – twój dostawca gadżetów promocyjnych

0
1525
Promoshop – twój dostawca gadżetów promocyjnych

Skuteczna promocja polega nie tylko na oddziaływaniu na potencjalnych konsumentów produktów lub usług naszej firmy, lecz także na zwiększaniu szczerej zażyłości łączącej pracowników z ich przełożonymi oraz samym miejscem pracy. Promocja skierowana na pracowników własnych powinna przynieść dwa rodzaje skutków. Po pierwsze – pracownicy powinni zaakceptować fakt bycia częścią szerszej całości, w której pracują, utożsamiać się z reprezentowaną marką oraz przejawiać względem niej pozytywne odczucia. Drugim ważnym skutkiem jest przekonanie pracowników, że ich miejsce zatrudnienia można postrzegać nie tylko jako źródło dochodu, lecz także jako instytucję pełniąca funkcje partnerskie, wspierająca ich w życiu codziennym.

Promoshop – dla twoich pracowników i dla ciebie

Z pomocą w realizacji celów promocji wśród własnych pracowników, przychodzi promoshop.pl, dostawca produktów promocyjnych – gadżetów, ubrań, toreb, słodyczy oraz licznych innych – przeznaczonych do wykorzystania w twojej firmie. Promoshop.pl oferuje możliwość umieszczenia logo twojej firmy, wybranego motywu lub grafiki na zamawianych produktach. Szczególną grupę produktów w ofercie promoshop.pl zajmują kubki i filiżanki reklamowe, wśród których znajdują się różnego typu kubki reklamowe – w tym kubki z nadrukiem. Jak wskazują specjaliści, gadżety – kubki to wciąż najchętniej wykorzystywany typ produktów promocyjnych. Wynika to z faktu ich dużej użyteczności – każdy z nas korzysta od czasu do czasu z kubka na kawę lub herbatę. Dzięki temu umieszczone na nich logo jest wyraźnie widoczne i szybciej zapada w pamięć.

Wśród dostępnych na promoshop.pl produktów znajduje się prawie 1500 różnych kubków, filiżanek, szklanek oraz innych dodatkowych akcesoriów. Wydruki umieszczane na kubkach wykonane są z solidnych materiałów, gwarantujących ich obecność przez cały okres użytkowania kubka; oferta obejmuje nadruki wykonane z kalki ceramicznej, nadruki CMYK, nadruki termiczne, nadruki 3D i inne. Również same kubki wykonane są z trwałych materiałów, co pozwala na ich długotrwałe i różnorodne użytkowanie – zarówno jako naczynie na gorący napój, a także jako pojemnik na długopisy i inne przedmioty. Dzięki temu kubek świetnie prezentuje się jako element scenografii w miejscu pracy, na biurku lub w warsztacie.

Oferta promoshop.pl jest elastyczna i dostosowana do potrzeb klientów indywidualnych, jak i klientów składających większe zamówienia. Wśród szerokiej gamy dostępnych produktów znajdują się opakowania zbiorcze, zawierające nawet po 100 sztuk kubków. Szeroki wybór produktów pozwala także na dobór zamawianego kubka do miejsca pracy lub stylu życia twoich pracowników. W przypadku pracowników pozostających w ruchu – przedstawicieli handlowych, kurierów czy listonoszy – proponujemy kubki termiczne, zamykane, o dużej objętości, idealne do spożywania kawy w podróży. W przypadku biur i urzędów świetnie mogą się sprawdzić estetyczne filiżanki lub kubki szklane, a także kubki piaskowe, odporne na urazy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ