Odzyskanie chłopaka

0
2542
Odzyskanie chłopaka

Rozstania to naturalny etap w życiu każdego człowieka. Ten problem dotyka niemal każdego z nas. Różne są powody rozstań, jednak za każdym razem jest to bolesne doświadczenie, które pozostawia określony ślad. Większość rozstań jest ostatecznych, w myśl zasady, iż nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Jednak niektórzy nie potrafią sobie z tym poradzić i za wszelką cenę pragną, aby druga osoba powróciła i aby znów było tak jak dawniej.

W przypadku, gdy rozstanie nie było zgodną decyzją obu stron, zazwyczaj jedna z osób marzy o powrocie. W niektórych przypadkach dopiero po rozstaniu człowieka docenia, co stracił i próbuje zrobić wszystko, aby odzyskać utracone szczęście. Niejedna nieszczęśliwa dziewczyna zadaje sobie pytanie, czy istnieje jakiś skuteczny sposób na odzyskanie chłopaka. Na tak postawione pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż każdy przypadek rozstania jest inny. Jednak można wskazać kilka sposobów, które mogą ułatwić odzyskanie chłopaka.

1. Po pierwsze – należy odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki był powód rozstania (bo być może związek nie jest wart kontynuowania).
2. Po drugie – należy na nowo stać się osobą, w której chłopak początkowo się zakochał (wyeliminowanie błędów w postępowaniu, które mogły go zniechęcić).
3. Po trzecie – najważniejsze jest pierwsze słowo, które powie się do byłego chłopaka (nie należy płakać i prosić go o powrót, bo to może zaowocować irytacją z jego strony i ostatecznym przekreśleniem szans na kontynuację związku).
4. Po czwarte – można wykorzystać przeszłość do swoich celów (na przykład założyć strój, który mu się podoba lub umówić się z nim na spotkanie w miejscu, które wiele znaczy dla obu stron).
5. Po piąte – wplatanie w rozmowę słów, których używa były chłopak, co może wskazywać na istnienie określonych podobieństw charakterów.
6. Po szóste – wskazane jest umówienie się z byłym partnerem na niezobowiązujące spotkanie, co może przeistoczyć się w pierwszą randkę (podczas takiego luźnego spotkania należy unikać rozmów o związku).
7. Po siódme – warto dać byłemu chłopakowi do zrozumienia, że się o nim myśli.
8. Po ósme – należy zadbać o swój wygląd i na nowo starać się go olśnić swoim urokiem.

Jeżeli wymienione rady nie przyniosą żadnych rezultatów, to nie pozostanie nic innego, jak pogodzić się z rozstaniem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ