Całowanie się z chłopakiem

0
3543
Całowanie się z chłopakiem

Całowanie to jedna z najprzyjemniejszych czynności, jaka zachodzi pomiędzy dwojgiem zakochanych ludzi. To nie tylko okazywanie sobie uczuć, ale także spalanie zbędnych kalorii oraz podnoszenie w organizmie hormonów szczęścia. Nie ma chyba na świecie osoby, której ta czynność nie przynosiłaby wiele radości i przyjemności. Jednak aby całowanie się z chłopakiem należało do przyjemnych doświadczeń, zgodę na ten rodzaj wyrażania uczuć muszą wykazać dwie osoby.

Nie jest tajemnicą, iż pierwszy pocałunek wywołuje stres – związany z niewiedzą, niepewnością i strachem przed reakcją drugiej osoby. Ale nie od dziś wiadomo, iż każda czynność wymaga praktyki i przede wszystkim ćwiczeń. Zatem jak przygotować się do całowania z chłopakiem? Oto kilka rad.

1. Flirt – należy pokazać chłopakowi, że nie jest obojętny; dzięki temu poczuje się on pewnie i będzie chciał spędzać z dziewczyną coraz więcej czasu.
2. Powiedzenie o swoich uczuciach – należy uczynić to w sposób naturalny i szczery, ale nie natrętny (płeć brzydka lubi, gdy dziewczyny przejmują inicjatywę, ale jednocześnie pozwalają pozostać im zdobywcami).
3. Przełamanie strachu i wstydu związanego z dotykiem – należy szukać pretekstów, aby dotykać chłopaka, gdyż dotyk jest pierwszym krokiem w kierunku całowania.
4. Znalezienie odpowiedniego momentu – po miłym wieczorze można przytulić się do chłopaka, spojrzeć mu w oczy i przenieść wzrok na jego usta (będzie to znak, iż dziewczyna chce go pocałować).
5. Powolny początek – można rozpocząć od pocałunku w policzek, a dopiero potem delikatnie przenieść usta na jego wargi; jeżeli chłopak zrobi kolejny krok, to można przechylić głowę, zamknąć oczy i odwzajemnić pocałunek.
6. Spojrzenie w oczy – po pierwszym pocałunku należy partnerowi spojrzeć w oczy; jeżeli całowanie mu się podobało, to będzie chciał tą czynność powtórzyć kolejny raz.
7. Przejście do bardziej namiętnych pocałunków.
8. Przytulenie się po pocałunku – w takim momencie żadne słowa nie są potrzebne.

Każdy pocałunek wymaga właściwego odczytania rekcji drugiej strony. Jeżeli chłopak jest zaskoczony, można go pocałować ponownie i przejąć inicjatywę. Jeżeli natomiast jest zły i niezadowolony, nie należy podejmować kolejnych prób, gdyż nikt nie lubi być całowany wbrew swojej woli.

[Głosów:5    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ