O czym myślą kobiety podczas seksu – to Cię może zdziwić

0
2661

Czy kobiety podczas seksu „bywają” myślami gdzie indziej? Czasem tak, natomiast o wiele częściej koncentrują się na różnych aspektach seksualnych związanych bezpośrednio z partnerem. Poznajcie kobiecą listę najczęstszych myśli pojawiających się w momencie trwania aktu seksualnego.

Kolejność naturalnie przypadkowa.

1. Myśli o innym mężczyźnie

Bardzo częsty przypadek i jakoś nikogo specjalnie to nie dziwi. Erotyczne obrazy z innymi panami, które podsuwa wyobraźnia, wcale nie muszą być oznaką wypalenia – wbrew pozorom mogą przyczynić się do podniesienia jakości życia seksualnego danej pary. Oczywiście o ile te fantazje są „zdrowe” – w takim sensie, że przedmiotem marzeń kobiety nie jest realna osoba z najbliższego otoczenia, którą w dodatku ona jest rzeczywiście zauroczona. W takiej sytuacji zdrada wydaje się całkiem prawdopodobna.

2. Myśli o tym, że nie jest wystarczająco nawilżona

Tam. Dokładnie tam. Ma to najczęściej związek ze zbyt krótka grą wstępną i poświęceniem zbyt mało uwagi jej potrzebom. Panowie, ona potrzebuje nieco (a czasem bez nieco) więcej czasu na to, aby pojawiło się podniecenie i pożądanie. Zwróćcie na to uwagę.

3. Myśli o tym, że seks nie sprawia jej przyjemności

Niestety często się to zdarza. Powody mogą być różne: stres i zmartwienia, zbyt krótka gra wstępna i brak dostatecznego podniecenia (o czym pisaliśmy powyżej), zbyt małe umiejętności partnera lub też jego problemy z erekcją. Gorzej, jeśli to ukrywa i udaje w łóżku. Jeśli coś jest według Was nie tak, po prostu zapytajcie – to najlepszy sposób, aby uporać się z problemem. O ile będzie chciała o tym mówić.

4. Myśli o tym, że chciałaby inaczej, gdzie indziej

Część kobiet mówi partnerowi o potrzebie zmiany, a część nie. Dlaczego nie mówią? Z wygody – po co zmieniać coś, co w miarę dobrze działa? Wygoda jednak nie zawsze jest taka wygodna i może przerodzić się w rutynę, a na to trzeba uważać. Zawsze.

5. Myśli o tym, czy dobrze wygląda

Czy ma dobrze ogolone nogi, czy nic nie odrasta tu i tam. To dla niej bardzo ważne, aby czuć się komfortowo ze sobą i swoim ciałem, no i co ważniejsze – aby partner dobrze się z nią czuł. Warto ją zapewnić, że tak właśnie jest.

6. Myśli o pracy

Niestety to dość powszechny przypadek. Szczególnie, jeśli piastuje wysokie stanowisko i jest odpowiedzialna za wiele osób i procesów. Dlatego zanim dojdzie do seksu, trzeba zapewnić jej maksimum relaksu.

O ile w wielu opisanych przykładach wystarczy dobra komunikacja i rozmowa, o tyle w przypadku problemów z erekcją potrzeba dalszych kroków, związanych z szukaniem pomocy na zewnątrz. W wielu sytuacjach wystarczy zakup preparatu, który wspomoże wzmocnienie i przedłużenie wzwodu, a przez przekształci krótkie zbliżenia w te długodystansowe. Specjaliści polecają zakup produktu Erozon Max – naturalnego wzmacniacza erekcji. Jest jeszcze jedna kwestia – związana z jej negatywnym nastawieniem do seksu. Tutaj może okazać się, że potrzebna jest np. konsultacja z seksuologiem i podjęcie terapii. Ale do takich decyzji również dochodzi się poprzez rozmowę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ