Na co zwrócić uwagę zamawiając pomoc drogową?

0
1984
Na co zwrócić uwagę zamawiając pomoc drogową

Awarie samochodów to rzecz bardzo powszednia – zdarzają się codziennie i to bez znaczenia, czy kierowca porusza się po zatłoczonych miejskich ulicach czy jest akurat w podróży służbowej na drogach szybkiego ruchu. Co warto wiedzieć w przypadku, gdy auto nagle się zepsuje? Gdzie szukać efektywnej pomocy? Oto kilka wskazówek.

Odpowiednie zabezpieczenie miejsca

W przypadku, gdy samochód ulegnie awarii i niemożliwe jest jego ściągnięcie z pasa ruchu, to należy pamiętać o tym, aby w trosce o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników ruchu dobrze zabezpieczyć okolice – trzeba to zrobić poprzez włączenie świateł awaryjnych w pojeździe oraz ustawienie trójkąta ostrzegawczego w odpowiedniej odległości.

Jak wezwać pomoc drogową?

W dużej mierze zależy to od tego, na jakim rodzaju drogi dojdzie do awarii. W przypadku autostrad pomoc drogowa może być świadczona jedynie przez specjalistyczne firmy posiadające określone uprawnienia. Bardzo obszerny wykaz firm zajmujących się pomocą drogową dostępny jest na portalu internetowym https://pomocdrogowa.info.

Pomoc drogowa w Twoim regionie

Zamawiając usługę pomocy drogowej warto kierować się kilkoma wskazówkami. Przede wszystkim jeżeli samochód zepsuł się na terenie Warszawy, to pomocy trzeba szukać na https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-warszawa. Wzywanie holownika z innego miasta będzie wiązało się z dużo wyższymi kosztami. Warto przeglądnąć oferty kilku firm, tak by mieć rozeznanie w obowiązujących cennikach i móc wybrać jak najbardziej korzystną ofertę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ