Jak zrobić malinkę?

0
4013
Jak zrobić malinkę

W ogólnej świadomości istnieje przekonanie, iż malinka zrobiona na skórze partnera świadczy o wielkiej namiętności mającej miejsce pomiędzy dwojgiem zakochanych ludzi. Co nazywamy malinką? Jest to znak pozostawiony na skórze drugiej osoby, który powstaje w wyniku zasysania jego skóry. Jednak aby osiągnąć zamierzony cel – czyli pozostawić ślad potocznie nazywany malinką – należy robić to odpowiednio długo i właściwą techniką.

Zrobienie malinki na skórze bliskiej osoby to niezwykle intymny i specyficzny sposób na okazanie swoich uczuć. Czynność ta zostawia ślad widoczny przez pewien okres czasu i w ten sposób niejako „piętnuje” drugą osobę – jednakże w sensie pozytywnym, czyniąc z niej obiekt namiętnego okazywania uczuć. Wbrew pozorom zrobienie malinki partnerowi nie jest rzeczą trudną i wymagającą wiele wysiłku – należy jedynie znaleźć odpowiedni moment i miejsce do wykonania tej czynności. Kwestią niezwykle istotną jest sprawdzenie, czy druga osoba nie ma nic przeciwko takiemu sposobowi okazywania namiętności.

Malinkę można robić w wielu miejscach ciała partnera, jednak najbardziej odpowiednim i jednocześnie niezwykle popularnym miejscem na malinkę jest szyja. Wystarczy, iż podczas namiętnego pocałunku w sposób naturalny przejdzie się w okolice szyi. Złożenie ust w tak zwany dziubek i ssanie skóry przez około trzydzieści sekund pozostawi widoczny ślad. Aby czynność robienia malinki sprawiała partnerowi radość i przyjemność, można dodatkowo sięgnąć po inne namiętne chwyty – lizanie, całowanie, skubanie ustami, podgryzanie i króciutkie ssanie. To wszystko sprawi, iż partner będzie zachwycony i bez oporów podda się dalszym namiętnym czynnościom. Nie należy mieć obaw, iż malinka się nie uda, gdyż ona wychodzi niemal zawsze.

Malinka charakteryzuje się specyficznym wyglądem – zaczerwieniem i lekkim zsinieniem. Jednak w żaden sposób nie jest groźna. Krwawienie wywołane zasysaniem skóry jest bardzo niewielkie i utrzymuje się zazwyczaj nie dłużej niż tydzień (w zależności od intensywności jej wykonywania). Jednak jest bardzo widoczna, co niektórym osobom może przeszkadzać.

[Głosów:5    Średnia:3.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ