Jak radzić sobie z alergią?

0
1796

Użyj oczyszczacza powietrza, aby usunąć alergiczne substancje drażniące ze środowiska. Nawilżacz może dodawać wilgoć do powietrza, co zmniejsza podrażnienie w jamie nosowej. Kiedy jama nosa jest podrażniona, wytwarza nadmiar śluzu jako odpowiedź.

Skonsultować się z lekarzem alergologiem lub wziąć test alergiczny. Przewlekły wyciek podeszwy może być spowodowany algorytmem alergii pokarmowej, o którym jeszcze nie wiesz lub niedawno się rozwinął. Skonsultuj się z lekarzem alergologiem, czy możesz być uczulony na coś, a jeszcze nie wiem.

Dwie główne alergie to gluten / pszenica i nabiał. Mleczko jest często związane z problemami zatok, górnych dróg oddechowych i gardła, podczas gdy pszenica jest często związana z zaburzeniami przewodu pokarmowego.

Ponieważ mleczarnia jest prawdopodobnie winowajcą, wypłaci mleczko z diety w ciągu jednego miesiąca. Jeśli nie zauważysz żadnych objawów, wykluczyć mleko jako możliwe alergeny. Jeśli wystąpi poprawa objawów, wiesz, że ciało reaguje na mleko, wytwarzając więcej śluzu, chociaż badania wskazują, że nie ma wyraźnego związku między produkcją mleczną a produkcją śluzu.

http://www.pasazmamy.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ