Ile kalorii ma pączek i jak go spalić

0
1620

Każdemu zdarza się czasem nieco poszaleć i zjeść zbyt dużo,nawet jeśli na codzień preferuje zdrową i lekką dietę. Na szczęście wystarczy trochę ruchu i ćwiczeń, aby spalić mnóstwo kalorii. W takim razie, ile kalorii ma pączek i jak go spalić? W zależności od rodzaju, ta słodka przyjemność może mieć od 200 do nawet 350 kalorii! Aby go spalić, trzeba co najmniej przez godzinę uprawiać dość intensywny sport, na przykład wykonywać wyczerpujące ćwiczenia fizyczne. Aby nie przejmować się, ile kalorii ma pączek i jak go spalić, najlepiej nie jeść go w ogóle.
Czy istnieją treningi które spalą 1000 kcal? Oczywiście istnieją, ale wymagają niemałego wysiłku i są niezwykle wyczerpujące dla całego organizmu. Treningi które spalą 1000 kcal to na przykład intensywne, dwugodzinne ćwiczenia na siłowni lub na basenie. Tak wymagająca aktywność może być wręcz niebezpieczna dla osób, które nie mają zbyt dobrej kondycji. Treningi które spalą 1000 kcal powinny być wykonywane tylko przez osoby o świetnej kondycji fizycznej, które regularnie uprawiają sport.
Wielu początkujących sportowców zastanawia się, czy można uprawiać trening na czczo. Nie jest to wskazane. Trening na czczo co prawda poprawia przemianę materii, ale uprawiając go, można nawet zasłabnąć! Bez zdrowego, lekkiego śniadania, lepiej nie ćwiczyć zbyt dużo. Jeśli już koniecznie musimy wykonać trening na czczo, to powinien on być mniej intensywny.
Znacznie większą skuteczność niż trening na czczo oraz treningi które spalą 1000 kcal, ma regularna aktywność fizyczna.

www.apetini.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ