Garść informacji o zdrowiu

0
1416

Wprawdzie katolickie podejście do tego aspektu jest antyludzkie i zagrażające życiu i zdrowiu człowieka, niemniej nie wszyscy go słuchają, a już najmniej w krajach wysoko rozwiniętych. AIDS uczulił nas na zagrożenie chorobami wenerycznymi, a jednocześnie zapomnieliśmy już, że oprócz zagrożenia wirusem HIV, występują także inne, jak rzeżączka bądź kiła. Ta pierwsza wyleczalna całkowicie, druga zaleczalna, ale przy zastosowaniu odpowiednich antybiotyków niestanowiąca już zagrożenia dla życia. Jednak właśnie, musi być leczona, a nie ignorowana ze wstydu, jak to się dzieje w niektórych wypadkach, doprowadzających do niebezpiecznych powikłań.
Przerywany post – recepta na zdrowie ogólne, w wypadku chorób wenerycznych nie na wiele się zda, chociaż potrafi oczyścić organizm z nadmiaru nagromadzonych toksyn. Warunkiem jednak do jego przystąpienia musi być zdrowie, a nie tylko ochota na schudnięcie, czy odtrucie organizmu. Podjęty przy osłabionym organizmie jedynie nam zaszkodzi i pamiętać trzeba o dużej ilości spożywanej wody, aby toksyny miały z czym opuszczać nasz organizm.
W internecie możemy znaleźć przy odrobinie wysiłku, zalecenia oraz przeciwwskazania dla jego stosowania, a także wiele innych, przydatnych dla zdrowia rad. Przykładowo, wpisując w przeglądarkę zimne stopy i dłonie – te porady pomogą, albo słowa brzmiące podobnie, ale zawierające odpowiedni sens, możemy rzeczywiście uzyskać odpowiedzi na temat tego zagadnienia i znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie, także i dla swojego przypadku.

www.ortho-med.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ