30 urodziny mężczyzny – pomysły na spędzenie dnia

0
3009
30 urodziny mężczyzny - pomysły na spędzenie dnia

30. urodziny mężczyzny to wyjątkowa okazja, którą warto uczcić oryginalnym prezentem. Zamiast dawać mu kolejny gadżet, koszulę czy skarpetki, lepiej zabrać faceta w ciekawe miejsce. Jeśli jest on fanem motoryzacji, z pewnością spodoba mu się pomysł wspólnej przejażdżki Monster Truckiem. W przypadku gdy lubi filmy akcji lub westerny, idealnym podarkiem dla niego będzie wybranie się razem na strzelnicę.

30. urodziny uznawane są u mężczyzn za pewien życiowy przełom. To magiczna granica między młodością i dojrzałością. Prezenty na taką okazję nie mogą być nieudane. Jubilatowi warto dostarczyć niesamowitą dawkę emocji, by zapamiętał urodziny do końca życia.

Skok ze spadochronu

Wspólny skok ze spadochronu to idealny podarunek dla osób lubiących adrenalinę i nietuzinkowe przeżycia. Jest to też świetny prezent na 30 urodziny ukochanego mężczyzny. Za cenę około 600 złotych od osoby, otrzymuje się krótkie szkolenie z technik lotu i użycia sprzętu, lot awionetką, skok w towarzystwie profesjonalnego instruktora oraz pamiątkowy certyfikat. Atrakcja zapewnia niesamowite przeżycia oraz widoki. W zależności od lokalizacji można podziwiać piękne, polskie góry, wyżyny, niziny bądź morze.

Jazda Monster Truckiem

Monster Truck to dwuosobowy pojazd z napędem na cztery koła, rozwijający prędkości do 100 km na godzinę. Jest on wysoki prawie na 4 metry, ma ogromne, ponad półtorametrowe koła i waży około 5 ton. To świetny atrakcja, którą można przeżyć we dwoje. 15 minutowa przejażdżka kosztuje około 200 złotych. Do prowadzenia monstrualnego pojazdy potrzeba posiadać jedynie ważne prawo jazdy kategorii B.

Wypad na strzelnicę

Wypad na strzelnicę z pewnością spodoba się 30-latkowi, który w dzieciństwie uwielbiał oglądać westerny lub filmy akcji.  Dodatkowo jest to atrakcja pozwalająca na wspólną rywalizację. Za cenę około 200 złotych od osoby można spróbować strzelania z legendarnego AK-47, Colta 1911, Glocka 17, Beretty 90 TWO bądź Browninga HP. W ramach oferty zapewniany jest profesjonalny instruktaż z obsługi broni, postaw strzeleckich i technik strzelania. Wypad na strzelnicę dostarcza niesamowitych wrażeń i potężnych dawek adrenaliny.

Seans w grocie solnej

Seans w grocie solnej to świetny pomysł na spędzenie spokojnego, urodzinowego dnia. Wizyta w takim miejscu w naturalny sposób poprawia odporność, wzmacnia kondycję i usprawnia koncentrację. Zjonizowane powietrze znajdujące się w grocie jest kilkukrotnie czystsze niż to na zewnątrz. Dodatkowo zawiera ono wiele mikroelementów i prozdrowotnych pierwiastków. Seans w grocie solnej odpręża umysł i wycisza ciało. Wstęp na godzinę dla jednej osoby to koszt ok. 50 złotych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ