Ważne informacje zdrowotne

0
1478

Problemem każdej osoby w ciepłe letnie miesiące jest nadmierne pocenie się. Przeglądając strony i fora internetowe możemy znaleźć wiele metod lub rzeczy hamujących nadmierne pocenie się naszego ciała. Ostatnio spróbowałem właśnie jednej z nich było to tabletki. Tabletki na pocenie – czy są skuteczne i bezpieczne? Z moich obserwacji wynika, że są przede wszystkim skuteczne, po tygodniowym stosowaniu pocę się coraz mniej. Jedynym minusem preparatu jest to, że są one strasznie moczopędne. Oczywiście przed ich przyjmowaniem jest zalecana wizyta i konsultacja z lekarzem.

Nalewka malinowa jest stosowana i pożądana głównie w okresie jesienno-zimowym kiedy zapotrzebowanie na witaminy zwiększa się, a odporność naszego ciała spada. Nalewka malinowa – właściwości lecznicze. Pomaga przede wszystkim kobietą podczas intensywnych bólów miesiączkowych jest też bardzo skuteczna przy walce z grypą lub przeziębieniem. Odpowiada głównie za oczyszczanie organizmu z niepotrzebnych w nim toksyn i bakterii.

Konflikt serologiczny – kiedy pojawia się ryzyko? Sam konflikt serologiczny to brak lub posiadanie tak zwanego antygenu D. Jeśli dziecko ma urodzić się z antygenem D to organizm kobiety traktuje go jako „”intruza”” i chce po prostu go zniszczyć. Gdy matka należy do mniejszości o krwi RH-, wtedy ważne jest, jaki czynnik Rh ma ojciec dziecka. Jeśli też ujemny to wasze dziecko będzie miało RH- i niczym to nie grozi, bo Rh matki i dziecka będzie identyczne. Konflikt serologiczny może zaistnieć tylko wtedy, gdy matka dziecka ma krew RH-, a ojciec RH+.

www.miedzyrzecka.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ