Stwórz bransoletkę, która będzie absolutnie niepowtarzalna

0
820
bransoletka

Lubisz unikatową biżuterię? Jeśli cenisz sobie niezwykły urok dodatków, które nie mają sobie równych na świecie, na pewno spodoba ci się pomysł własnoręcznego stworzenia bransoletki. Będzie wówczas idealnie taka, jak pragniesz – i z pewnością inna kobieta nie zdoła jej powtórzyć. Zastanawiasz się, jak masz tego dokonać? Wystarczy, że sięgniesz po niezwykły system NOMINATION.

Własnoręcznie robiona bransoletka

Wielu osobom własnoręczne robienie biżuterii kojarzy się ze żmudną pracą, która należy wykonać. Najczęściej przed oczami pojawiają się nam też przykłady dodatków, które wykonywane są przez nastolatki: bransoletki z koralików i sznurków, które w młodzieńczym wieku są idealne, ale nie założą ich raczej poważne kobiety.

Jednak na tym wcale nie kończą się możliwości związane z własnoręcznym tworzeniem bransoletek. Znacznie ciekawszym i doskonale prezentującym się dodatkiem jest bowiem biżuteria wykonana w systemie NOMINATION. Opiera się on o wykorzystanie uniwersalnej bazy oraz pojedynczych ogniwek, które można dowolnie łączyć oraz umieszczać w wybranej przez siebie kolejności na bazie.

Każdy element systemu wykonany jest z wysokiej jakości stali, srebra i złota, czasem uzupełnionych przez cyrkonie lub inne, drobne kamienie szlachetne. Dzięki temu odznacza się wysoką trwałością i bardzo pięknym wyglądem. Warto przy tym zauważyć, że każdy element wykonywany jest ręcznie, zgodnie z tradycyjnymi technikami jubilerskimi, co zapewnia mu wspaniałą jakość.

Twoja pamiątka ważnych okazji

Bransoletka stworzona w systemie NOMINATION może stać się twoim własnym, unikatowym pamiętnikiem, w którym każde ważne wydarzenie zostanie umieszczone za pomocą małego, symbolicznego prostokącika. Poznaj kilka naszych przykładów i zobacz, które z nich najbardziej Ci się spodobają.

Narodziny córki lub syna? Możesz do bransoletki dodać ogniwko z różową lub błękitną rączką, albo ze smoczkiem czy napisem “Mum”. Przeprowadzka do nowego domu? Może dodasz ogniwo z domkiem i serduszkiem. Przy każdych kolejnych, okrągłych urodzinach może pojawić się z kolei element z odpowiednią liczbą. A może chcesz po prostu zapewnić sobie szczęście w nowym przedsięwzięciu? Dodaj do swojej bransoletki koniczynkę lub słonika!

Porada dla panów: prezent dla ukochanej kobiety

Własnoręcznie stworzona bransoletka może być także ciekawym pomysłem na prezent, zwłaszcza, jeśli przy kolejnych okazjach pojawią się następne upominki, które będzie można dołożyć do bazy. Panowie, którzy zawsze mają problemy z wyszukiwaniem prezentów dla swoich ukochanych kobiet, mogą skorzystać z tego pomysłu i miło je zaskoczyć.

Bez wątpienia każda kobieta ucieszy się z takiego nietypowego podarunku, który pozwoli jej na pełne zindywidualizowanie bransoletki. Bez wątpienia będzie ona jeszcze bardziej doceniona, kiedy pierwszymi ogniwami, które się na nie znajdą, będą “Love” lub “My forever”. Dlatego, jeśli należysz do grona mężczyzn, którzy szukają czegoś wyjątkowego, możesz spróbować wykorzystać Nomination, by ucieszyć ukochaną.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ