Rozwój technologii chłodniczych firmy Liebherr

0
1494
Rozwój technologii chłodniczych firmy Liebherr

Stoisz przed wyborem lodówki? Nie wiesz, na co się zdecydować? Zapoznaj się z ofertą firmy Liebherr. Poznaj ich technologie chłodnicze i dowiedz się, który model będzie idealnie wpisywał się w twoją przestrzeń i spełniał wymagania całej rodziny.

Libherr to producent lodówek, chłodziarek i zamrażarek, który od wielu lat oferuje swoim klientom niezwykle funkcjonalne i innowacyjne produkty. Zatem jeśli chcesz postawić na jakość i unikalne i ergonomiczne rozwiązania oraz jeśli lubisz nowinki technologiczne, te lodówki będą idealne dla ciebie. Chcesz się przekonać? Odwiedź http://www.liebherr.aged.com.pl/liebherr/lodowki/.

Technologie ułatwiające życie

Poznaj kilka fantastycznych technologii, które oferuje Liebherr. Gwarantujemy, że dzięki nim przechowywanie żywności wejdzie na wyższy poziom. Zacznijmy od niezastąpionego systemu NoFrost, który zapewni produktom długotrwałą świeżość. Zamrażane są obiegowym powietrzem, a wilgoć jest odprowadzana na zewnątrz. Właśnie dzięki temu rozwiązaniu możesz raz na zawsze zapomnieć o rozmrażaniu. Teraz lód nie będzie gromadził się w zamrażarce.

Kolejne ciekawe rozwiązanie to szuflady BioFresh, dzięki którym zarówno twoje warzywa, owoce, jak i mięso oraz produkty spożywcze na dłużej pozostaną świeże. Dodatkowo nie stracą wszelkich cennych witamin i oryginalnego aromatu.

Potrzebujesz dozownika do kruszonego lodu, kostek lodu i chłodnej wody? Liebherr oferuje zintegrowany system umieszczony w drzwiach, który zagwarantuje ci świeżą wodę wysokiej jakości. Dozownik wygląda niezwykle elegancko i jest oświetlany diodami LED.  Co więcej, system TwistTray zapewni ci idealne kostki lodu, które nie będą do siebie przymarznięte.

Winiarki Liebherr to bardzo ciekawy system dla smakoszy win. Zapewniają prawidłowy klimat do długotrwałego przechowywania trunku, a także do jego schładzania. Dzięki temu smak wina jest zachowany na dłużej oraz idealnie wydobyty.

Zachowaj energię i zaoszczędź pieniądze

Lodówki Liebherr to lider wśród energooszczędnych produktów AGD. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnego systemu BluPerformance zapewniają one wydajny system wentylacyjny, wielofunkcyjną obsługę dotykową, minimalistyczny wygląd, szuflady z technologią przedłużającą świeżość produktów. Lodówka to jedno z niewielu urządzeń domowych, które pracują bez przerwy. Właśnie z tego powodu warto zainwestować w produkt wysoce energooszczędny, który w przeciągu całego okresu użytkowania wykorzysta mniej energii, co przełoży się na niższe rachunki za prąd. Stąd nawet wydając na lodówkę więcej, w przyszłości będziemy mogli na niej zaoszczędzić.

Lodówki nowej generacji

Lodówki Liebherr można z powodzeniem nazwać urządzeniami wielofunkcyjnymi. Posiadają wiele technologii znacznie usprawniających codzienne funkcjonowanie. To systemy na miarę XXI wieku dla ludzi zabieganych, chcących połączyć kilka użytecznych rozwiązań w jednym. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na: http://www.liebherr.aged.com.pl/.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ