Nie masz głowy do formalności? Orange Flex to oferta dla Ciebie

0
742
Nie masz głowy do formalności

Automatyczne płatności za usługi oraz selfie i zdjęcie dokumentu zamiast podpisywania stosu papierów? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć komórkowa w aplikacji. W ofercie Orange Flex Plany komórkowe zmieniasz sobie, kiedy chcesz, nie wiąże Cię żadna długoterminowa umowa, a wszystko załatwisz wygodnie online. Sprawdź, dlaczego warto spróbować.

Orange Flex, czyli sieć w aplikacji bez zbędnych formalności

Żeby skorzystać z oferty Orange Flex, nie musisz iść do salonu operatora lub czekać na kuriera z dokumentami, bo nie podpisujesz żadnych papierów. Po prostu ściągasz aplikację na telefon i wszystko załatwiasz przez aplikację.

Najpierw wybierasz 1 z 4 Planów Orange Flex i zakładasz konto (wystarczy adres e-mail). Następnie decydujesz, czy przenosisz numer, czy wybierasz nowy (jeśli potrzebujesz nowej karty SIM, dostaniesz ją bezpłatną przesyłką kurierską, lecz możesz też aktywować eSIM). Potem już tylko wrzucasz selfie i zdjęcie dokumentu w apkę Flex, żeby Orange wiedział, że Ty to Ty (jeżeli przenosisz numer z innej oferty Orange, ten krok pomijasz) oraz wybierasz metodę płatności i gotowe.

Nie przejmujesz się też żadnymi przelewami. W zamian podpinasz kartę płatniczą albo doładowujesz BLIKIEM konto Flex. A Orange będzie automatycznie pobierał płatności za 30 kolejnych dni korzystania z usługi oraz za Twoje inne zakupy w aplikacji. Zrezygnować z usługi możesz w każdej chwili, bez dodatkowych kosztów.

Oferta Orange Flex – 4 Plany do wyboru

Wszystkie Plany Orange Flex to nielimitowane rozmowy oraz wiadomości (SMS oraz MMS) w kraju i w UE, a do tego najpopularniejsze media społecznościowe i komunikatory bez limitu transferu danych. Wybierasz więc sobie taki, który ma tyle gigabajtów, ile akurat potrzebujesz.

Najtańszy Plan Flex daje Ci 15 GB (w tym 2,92 GB w UE) i kosztuje 25 zł miesięcznie. Za 30 zł masz 30 GB (3,51 GB w UE), a za 50 zł – 50 GB (5,84 GB w UE). W najdroższym wariancie dostajesz z kolei 100 GB (9,35 GB w UE) i możliwość korzystania z sieci 5G za 80 zł miesięcznie.

Wybraną opcję możesz zmienić na inną, kiedy tylko chcesz, wystarczy kilka kliknięć. Oprócz Planów Orange Flex, w aplikacji łatwo włączysz też i wyłączysz dodatkowe usługi czy pakiety (szczegóły znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie).

Gdy jesteś Flex, Orange daje więcej

Orange Flex to nie tylko atrakcyjne Plany, elastyczna oferta, automatyczne opłaty, wygodna aplikacja i brak zbędnych formalności. Jeśli chcesz, możesz też dzielić się gigabajtami z rodziną i znajomymi, którzy też są użytkownikami Flexa. Dodatkowo zyskujesz:

  • pierwszy miesiąc za 1 zł z kodem FLEX;
  • HBO GO w prezencie przez miesiąc;
  • dodatkową kartę SIM/eSIM z tym samym numerem za 0 zł;
  • 70 zł za każde udane polecenie Orange Flex (osoba, której polecasz usługę, dostanie 30 zł) oraz dodatkowe 500 GB po 5 i 10 poleceniu;
  • Dostęp do kodów rabatowych i promocji Orange oraz partnerów w Klubie Flex.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ