Poznaj nowy wymiar projektowania z programem cad od ZWCAD

0
820
Poznaj nowy wymiar projektowania z programem cad od ZWCAD

Specjalizujesz się w projektowaniu i nie wyobrażasz sobie codziennej pracy bez oprogramowania 2D/3D?

Przedstawiamy Ci ZWCAD, czyli jeden z najlepszych programów do projektowania z wieczystą licencją, który umożliwia nielimitowane tworzenie nowych projektów. To właśnie naszego specjalistycznego programu CAD poszukujesz!

Jeśli zależy Ci na efektywnej, a zarazem ekspresowej pracy z formatami plików DWG/DXF to ZWCAD jest do tego wprost idealny.  Można go opisać w kilku prostych słowach:

  • wysoka efektywność,
  • sugestywny interfejs,
  • dopasowany do potrzeb branżowych.

Wypróbuj najlepsze oprogramowanie do projektowania cad, które daje szereg możliwości – tworzenie szkiców i rysunków, a także planowanie projektów technicznych. Oprogramowanie cad 3D jest intuicyjne i ma wbudowanych mnóstwo dodatków, które uprzyjemnią, a także uatrakcyjnią i przyspieszą codzienną pracę nad projektami. Dzięki temu Twoje modele 3D będą doskonałe pod każdym względem.

Program CAD – korzyści od ZWCAD

Program CAD

Nieograniczona czasowo licencja – niekończąca się subskrypcja, brak dodatkowych kosztów związanych z abonamentem i możliwość aktualizacji do najnowszej wersji programu.

Łatwość w użyciu – przejrzysty i zrozumiały interfejs sprawia, że nawet początkująca osoba poradzi sobie z nim bez trudu. Dzięki temu wykonywanie projektów jest proste i przyjemne.

Dostępna wersja 32 i 64 bit – różnią się tym, że wersja 64-bit sprawdza się lepiej przy większych projektach, ponieważ lepiej wykorzystuje moc komputera. Dobra wiadomość jest taka, że wersje można wymieniać w ramach jednego abonamentu, w zależności od tego, jakiej w danym momencie potrzebujemy.

Kilka wersji językowych – dowolność przy wyborze wersji językowej. Mając jedną licencję, można korzystać z kilku wersji językowych, między innymi: polskiej, angielskiej, czeskiej i niemieckiej.

Pomoc techniczna i pełen wachlarz kursów – po zakupie programu, masz możliwość odbycia podstawowego szkolenia z jego obsługi. Razem z programem otrzymuje się także plik PDF zawierający kompendium wiedzy dotyczącej użytkowania, a także dostęp do internetowego forum dyskusyjnego użytkowników ZWCAD.

Obsługa popularnych formatów – synchronizacja z pozostałymi programami CAD w zakresie formatów DWG i DXF.

Możliwość dopasowania programu CAD do swojej branży – za pomocą specjalistycznych nakładek i wersji branżowych ZWCAD Architecture, ZWCAD Mechanical czy ZWCAD Traffic. Pozwalają one zwiększyć korzyść z użytkowania.

Elastyczna licencja dla wielu osób – licencja sieciowa powyżej 5 stanowisk, co umożliwia działanie programu na kilku komputerach w firmie. Później możliwe jest przenoszenie licencji pomiędzy stanowiskami bez ingerencji osób z zewnątrz.

Atest prawny – do programu dołączony jest certyfikat legalności ZWCAD. Program zaprojektowany jest w zgodzie z własnością intelektualną i patentami innych firm.

PROGRAMY CAD

PROGRAMY CAD

Projektowanie CAD (ang. Computer Aided Design) to tworzenie projektów wspierane komputerowo. Niegdyś ręczne sporządzanie projektów i produktów zostało zastąpione technologią komputerową i przeniosło projektowanie na wyższy poziom. Program pozwala na sprawniejsze sporządzanie projektów oraz skraca czas, który wymagany jest na wprowadzenie nowego produktu na rynek.

Wybór programów typu CAD jest ogromny. Postaw na sprawdzone programy CAD, ponieważ to przełoży się na poziom i efektywność pracy oraz całej  firmy.

DODATKOWE NAKŁADKI ZWCAD

Przeprowadzone badania wykazują, że projektanci w swojej codziennej pracy korzystają z około 80% wszystkich dostępnych funkcji programów CAD. Jest to niewiele i z tego powodu warto skorzystać z programu, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Dostępne na rynku programy CAD często proponują olbrzymie możliwości, natomiast niestety bardzo często też przekraczają założony budżet. My proponujemy profesjonalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

NAKŁADKI ZWCAD

Dzięki nakładkom branżowym od ZWCAD możesz używać tego, czego naprawdę potrzebujesz.

Wypróbuj program do projektowania CAD

ZWCAD to idealny wariant znanego oprogramowania CAD. Dostępna jest wersja testowa (do pobrania na stronie), dzięki której możesz sprawdzić jego możliwości jeszcze przed zakupem. Pobierz i projektuj przez 30 dni całkowicie za darmo. Po 30 dniach program działa jak przeglądarka z możliwością tworzenia i zapisywania niewielkich plików.

[Głosów:5    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ