Modna torba na laptopa – propozycje dla mężczyzn od Brodrene

0
2144
Modna torba na laptopa - propozycje dla mężczyzn od Brodrene

Komputer przenośny to współczesne narzędzie pracy – bez niego trudno wykonywać wiele codziennych obowiązków. Nic więc dziwnego, że w ofercie galanterii skórzanej dla mężczyzn jednym z bestsellerów są właśnie męskie torby na laptop. Jest to prawdziwy atrybut mężczyzny z klasą, który do codziennych wyzwań podchodzi profesjonalnie, a także dla każdego, kto łączy w swojej garderobie klasykę i komfort skórzanych dodatków.

Męska torba na laptop typu aktówka

Zdecydowanie najbardziej uniwersalnym modelem męskich toreb skórzanych są aktówki. Nowoczesne, wykonane z licowanej skóry, są prawdziwą ozdobą codziennego stroju dżentelmena. Świetnie oddają profesjonalny, mocny charakter posiadacza – są dodatkiem skierowanym dla panów, którzy w codziennej prac nie boją się wyzwań i twardo stąpają po ziemi. Aktówka posiada zwykle szerokość odpowiadającą teczce na dokumenty, przez co większość nowoczesnych laptopów ze spokojem się w niej zmieści. Zaletą tej męskiej torby jest duże uporządkowanie przestrzeni wewnątrz; dzięki temu zawsze w jednej z przegród można nosić komputer, w drugiej zaś potrzebną dokumentację. To doskonały dodatek do garderoby dla każdego mężczyzny z klasą.

torby laptop ramie

Zdj. Torby na laptopa: Gentle-man.pl/80-torby-na-laptopa

Męska torba na laptop typu listonoszka

Znacznie bardziej casual’owa wydaje się być torba męska listonoszka. Jej uniwersalizm polega na tym, że może z powodzeniem być noszona zarówno do mocno wizytowych kreacji, jak i do wygodniejszego outfitu, jak jeansy i koszula w kratę. Męską torbę listonoszkę na laptop pozna się po charakterystycznej klapie, która zwykle przykrywa zawartość i zarzucona jest na licową stronę. Z reguły są to torby dosyć szerokie, dlatego jest to wariant dużo bardziej uniwersalny rozmiarowo, niż wcześniej wspomniane męskie aktówki na laptop. Zdecydowana większość skórzanych toreb tego typu występuje w wariancie z paskiem na ramię, co jest dosyć istotną kwestią, jeśli z laptopem przemierzamy dziennie spore odległości i nie chcemy go nosić w dłoni.

torba

Zdj. Torby na laptopa marki Brodrene. Dostępne na Gentle-Man.pl

Męska torba na laptop typu worker bag

Ten model jest dedykowany typowo dla ludzi, którzy pracują w terenie i używają w tym celu komputera oraz podstawowych artykułów biurowych, jak kalendarz czy mapa. Skórzana torba męska w tym wariancie jest wyższa od aktówki i ma dodatkową, mniejszą przegrodę od strony licowej. Jest ona przeznaczona do wygodnego przenoszenia kabla zasilającego do laptopa i myszki. Zwykle jest tam również niewielka kieszonka, rozmiarami dopasowana do wielkości długopisu, aby w każdej chwili szybko dobyć coś do pisania i zapisać np. w kalendarzu. To niezwykle wygodna torba na laptop dla mężczyzn, którzy często pracują w otwartym terenie, np. na budowie lub bezpośrednio u klienta. Torby worker bag występują oczywiście w mniejszych wariantach, dla osób, które zamiast laptopów korzystają z mniejszych urządzeń przenośnych, np. specjalistycznej aparatury pomiarowej lub tabletów.

torby

Fot. Torby Brodrene, idealne na laptopa (Gentle-Man.pl)

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ