Małżeństwo 2.0 – wejdźcie na wyższy poziom spełnienia

0
1892

Zabawki erotyczne to świetny sposób na rozpoczęcie wspólnych eksperymentów w sypialni. Tego typu gadżety mogą dodać do waszego związku zupełnie nowy wymiar. Wierz lub nie, ale mogą sprawić, że Wasza więź będzie o wiele silniejsza niż dotychczas.

Akcesoria erotyczne – lepszy seks

Która para nie pragnie jeszcze przyjemniejszego seksu? Chcąc odkryć nowe doznania erotyczne, każdy z nas powinien spróbować sex gadżetów. Zabawki erotyczne pomagają parom urozmaicić seks i dostarczyć wielu ekscytujących doznań w sypialni. Jeśli lubicie dobrą zabawę, Wasze relacje seksualne staną się bardziej satysfakcjonujące dzięki użyciu kilku nowych gadżetów.

Dodatkowe orgazmy

– Czy wiesz, że około 75% kobiet ma problemy z osiągnięciem orgazmu poprzez penetrację seksualną? Więcej niż 50% co najmniej raz w życiu udawała orgazm. Jeśli postawicie na zabawki erotyczne, szanse na osiągnięcie seksualnego spełnienia znacznie wzrosną. Większość kobiet do uzyskania orgazmu potrzebuje stymulacji łechtaczki. Z tego powodu najlepszym sposobem na intensywne doznania są wibratory łechtaczkowe – mówi Karina Małecka ze sklepu erotycznego Secretive.pl. Świetny seks powinien kończyć się orgazmami u obojga partnerów, dlaczego więc nie pomóc sobie gadżetami? – dodaje.

Brak presji

Wielu mężczyzn odczuwa nieuzasadnioną obawę związaną z zabawkami erotycznymi. Boją się, że po pewnym czasie ich partnerka będzie preferowała zabawę solo z użyciem wibratora. Wydaje się jednak, że wibratory i innego rodzaju gadżety mogą zdjąć niepotrzebną presję z mężczyzny. Kobiecy orgazm jest niekiedy trudny do osiągnięcia. Mając świadomość, że partnerka może go uzyskać szybciej, panowie powinni odczuwać mniejszą presję związaną z dostarczeniem orgazmu.

Budowanie napięcia

Najlepszy seks zawsze związany jest z odrobiną niepewności i podniecenia. Świetnym sposobem na stopniowe budowanie napięcia są kulki gejszy. Można je nosić na kilka godzin przed seksem, po to, by powoli pobudzać u siebie i partnera ochotę na seks. Są na tyle dyskretne, że można nosić je w miejscach publicznych. Nowoczesne modele oferują bezprzewodowe sterowanie. Dzięki temu Twój partner może przejąć kontrolę nad Twoimi doznaniami nawet w miejscach publicznych –

w kinie lub restauracji.

Korzyści z intymności

Wiele kobiet ma kompleksy związane z wyglądem swojego ciała. Może to powodować problemy z intymnością. Korzystanie z zabawek erotycznych podczas wzajemnej masturbacji lub seksu może zmniejszyć lęk przed nagością i stworzyć pomiędzy Wami atmosferę większej intymności.

Jeśli partner lub partnerka odrzuca pomysł włączenia do sypialni zabawek erotycznych, pozwól mu na to, ale nie poddawaj się od razu. Przedstaw mu tę możliwość kilka tygodni później lub wspomnij o zabawkach w niezobowiązującej rozmowie. Dobrym pomysłem jest rozmowa o gadżetach erotycznych, gdy partner jest w dobrym nastroju. Możesz powiedzieć, że jesteś ciekawa nowych doświadczeń i chcesz spróbować sex zabawki chociaż jeden raz.

Nie bez powodu wibratory, dilda i kulki gejszy są określane mianem zabawek. Najlepszy seks jest powiązany przecież z dobrą zabawą i improwizacją. Udane współżycie wiąże się z sytuacjami, w których możecie być zabawni i bezwstydni. Poczucie humoru rozładowuje stres, a zabawki erotyczne mogą zdecydowanie rozluźnić atmosferę. Oczywiście, wibratory nie rozwiążą poważnych problemów w Waszej relacji, aczkolwiek mogą przegonić nudę w rutynowym seksie. Dzięki poczuciu wzajemnego spełniania będziecie zadowoleni i bardziej usatysfakcjonowani z Waszego związku – zarówno w sypialni, jak i poza nią.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ