Kompleksowe usługi transportowe

0
1435
Kompleksowe usługi transportowe

Szeroki zakres usług, terminowość, kompleksowa obsługa spedycyjna, indywidualne podejście do każdego zlecenia – m.in. te warunki muszą być spełnione, aby uznać usługi transportowe oferowane przez firmę spedycyjną za godne polecenia. Bez doświadczenia, wypracowania efektywnych procedur i podjęcia stabilnej współpracy z najlepszymi przewoźnikami, świadczenie usług spedycyjnych na najwyższym poziomie nie jest możliwe. Warto zdecydować się na współpracę z firmą oferującą transport różnego rodzaju ładunku, zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych.

Spedycja – liczy się wszechstronność

Współczesny rynek transportowy jest wymagający i konkurencyjny. Każda firma spedycyjna, która chce się na nim utrzymać i efektywnie rozwijać, musi zapewnić swoim klientom ofertę jak najbardziej wszechstronną – obejmującą różnego typu przewozy, pozwalające dostarczyć z miejsca na miejsce towar i inny ładunek o zróżnicowanej charakterystyce.

Rozwój e-handlu spowodował znaczące zwiększenie dynamiki usług transportowych. Paczki i przesyłki kurierskie stały się jednym z istotniejszych segmentów rynku transportowego. Firmy spedycyjne, które współpracują z wieloma przewoźnikami – oferują m.in. usługi w zakresie dostarczania tego typu przesyłek.

W katalogu usług realizowanych przez firmy spedycyjne, szczególne miejsce zajmuje przede wszystkim transport wykonywany na szerszą skalę – zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. To m.in. transport całopojazdowy oraz transport palet.

Wszystkie usługi spedycyjne, związane z różnymi rodzajami transportu oferuje E-spedycja. Współpraca z największymi przewoźnikami, takimi jak: Poczta Polska, Hellmann, Raben, Rhenus Logistics, czy Rohlig Suus (jest ich autoryzowanym pośrednikiem) zapewnia optymalne warunki techniczne i formalne w zakresie realizacji każdego zlecenia.

Efektywny transport paletowy

Transport paletowy jest jednym z najpopularniejszych sposobów przewożenia większej ilości różnego rodzaju towaru. To transport pod wieloma względami znormalizowany – dzięki takim samym standardom technicznym, zgodnie z którymi towar jest pakowany, przewożony i rozładowywany – stał się zarazem wygodnym, jak i opłacalnym sposobem wykonywania usług przewozowych.

Szczególnym powodzeniem cieszą się europalety – zapewniają one bezpieczny i ergonomiczny transport towarów oraz szybki i skuteczny rozładunek – zostały zaprojektowane tak, aby można było łatwo je podnosić za pomocą wózków widłowych.

Transport paletowy polecany jest przede wszystkim producentom, hurtownikom oraz firmom dystrybucyjnym. Zlecając tego rodzaju transport, klient może być pewien, że towar został należycie zabezpieczony – palety (zarówno w wersji euro, jak i palety przemysłowe oraz niestandardowe), dzięki swoim parametrom technicznym, stanowią gwarancję nietykalności towaru na każdym etapie podróży.

E-spedycja proponuje transport paletowy (europalet i palet przemysłowych) do 1200 kg. Wycena usługi uzależniona jest od szczegółowych warunków każdego, indywidualnego zlecenia. Pod uwagę brany jest m.in. typ palety – czy będzie to transport realizowany za pomocą półpalet, palet Euro, Max, Block plt, czy też palet niestandardowych.

E-spedycja realizuje transport drogą lądową, morską oraz lotniczą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ