Jaki stanik założyć pod białą bluzkę?

0
470
Jaki stanik założyć pod białą bluzkę

Białe bluzki bardzo często mocno prześwitują. Zależnie od okazji, może być to wadą albo zaletą – jeśli komponujesz elegancki strój na maturę, spotkanie służbowe czy rozmowę kwalifikacyjną, to najlepiej dobrać taki biustonosz pod białą bluzkę, by nie był zbyt widoczny. Z kolei przygotowując się na koncert, wyjście na miasto z paczką znajomych czy randkę, można wykorzystać prześwitywanie materiału do stworzenia odważnego, ciekawego looku. Podpowiadamy, jaki stanik do białej bluzki wybrać – zależnie od intencji!

Jaki stanik pod białą bluzkę wybrać, gdy chcesz, by nie był widoczny?

Choć eksponowanie bielizny jest teraz w modzie, Ty nie zawsze musisz chcieć, by była widoczna. Dochodzą do tego sytuacje, w których odważny strój zwyczajnie nie jest dobrze odbierany, jak spotkania służbowe, lekcje w szkole czy udział w ceremonii kościelnej. W takich sytuacjach zdecydowanie najlepiej sprawdza się cielisty biustonosz pod białą bluzkę – pod warunkiem, że jego odcień zostanie dobrze dobrany do koloru Twojej skóry. Szeroką ofertę staników w odcieniach pasujących do każdej karnacji, a także z dużym wyborem rozmiarów, można znaleźć w sklepie internetowym Tchibo: https://www.tchibo.pl/bielizna-dzienna-c400068790.html.

Wbrew pozorom biały stanik nie będzie dobrym rozwiązaniem. Mogłoby się wydawać, że „zleje” się optycznie z bluzką czy koszulą, szczególnie jeśli będzie miał taki sam odcień bieli. W rzeczywistości jednak biały biustonosz stworzy wyraźny kontrast z Twoją skórą, przez co zacznie być zauważalny. Zaskakujący może być fakt, że czerwony biustonosz pod białą bluzką jest praktycznie niewidoczny. Dzieje się tak dlatego, że czerwień tworzy złudzenie optyczne z kolorem skóry (zarówno tym jaśniejszym, jak i ciemniejszym), w którego wyniku nie odznacza się pod bielą.

Jaki stanik założyć do białej bluzki, by stworzyć ciekawą stylizację?

A jaki stanik wybrać pod białą prześwitującą bluzkę, gdy chce się uzyskać modny, odważny efekt, w którym bielizna wyraźnie się odznacza? Jak wynika z powyższych akapitów, złym wyborem będą czerwone oraz cieliste biustonosze. Białe pozostaną widoczne, ale efekt jest przy tym dość subtelny i daje raczej wrażenie nieudanej próby „zatuszowania” stanika, niż celowego działania.

Wybierając biustonosz pod białą bluzkę, który ma być mocnym akcentem stylizacji, warto zdecydować się na czarny ozdobny biustonosz. Świetnie sprawdzają się modele wyposażone w dodatkowe paseczki – tworzące siatkę na plecach, choker na szyi czy trójkąt nad biustem. Z bielą bardzo dobrze kontrastują również szare, ciemnozielone oraz niebieskie staniki. Wiele zależy tutaj jednak od karnacji – warto zatem przymierzyć kilka kolorowych biustonoszy, by sprawdzić, która barwa najlepiej odznacza się na Twojej skórze. Zabawa odcieniami to podstawa stworzenia stylizacji idealnie dopasowanej do Ciebie!

Reklama.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ