Jak ubierać się by wyglądać seksownie?

0
1756
co założyć na siebie, by prezentować się seksownie?

Istnieje przekonanie, że seksowny strój musi być wyzywający. Odsłonięty, głęboki dekolt, czy mini spódniczka, ledwo zakrywająca pupę, właśnie takie szczegóły sprawiają, że zamiast wyglądać seksownie, wyglądamy tandetnie i wulgarnie. Zamiast odsłaniać swoje atuty, należy je podkreślać, za pomocą prawidłowo dobranych ubrań.

Źródło: https://www.wroclovedesign.pl/jak-wygladac-seksownie/

Podkreślanie, a nie odsłanianie sylwetki

Wiele Pań żyje w przekonaniu, że aby wyglądać seksownie, należy ubrać się wyzywająco. Jest to błędne myślenie. Kobiecość i zmysłowość nie polega na noszeniu mini spódniczek, wysokich szpilek i bluzek, które odsłaniają znaczną część ciała i biust.Taki strój naprawdę wygląda tandetnie, a co więcej nie budzi szacunku wśród mężczyzn. Elegancka kobieta, to taka która nie tylko odznacza się znakomitym gustem, ale potrafi go pokazać bez względy na sytuację.

Kluczem do sukcesu jest wybieranie takich ubrań, których krój podkreśli wszelkie atuty naszej sylwetki. Aby to usprawnić, na początku należy się dobrze zastanowić, co chcemy wyeksponować, czy zgrabne nogi, talię osy, a może biust. Jeżeli zależy nam na podkreśleniu wąskiej talii, warto rozważyć założenie eleganckiej bluzki, której krój świetnie podkreśla wcięcie. Z kolei, jeżeli chcemy wyeksponować swoje długie, zgrabne nogi możemy postawić na eleganckie, dopasowane spodnie z wysoką talią. Wtedy góra powinna być luźniejsza, żeby zostały zachowane proporcję. Alternatywą dla spodni może być także spódniczka, ważne jednak żeby była odpowiedniej długość, najlepiej do połowy uda, nie krótsza.

Ważną rolę ogrywa również prawidłowo dobrana bielizna, to ona jest w stanie wymodelować sylwetkę, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności. Taką bieliznę śmiało można nosić pod codzienne stylizacje. Co więcej kobieta, która ma na sobie atrakcyjną bieliznę jest zdecydowanie bardziej pewna siebie. Pamiętajmy, żeby robić to wszystko dla własnego lepszego samopoczucia, nie dla innych.

Wybieraj intensywne kolory!

Oprócz samego kroju, równie ważne są barwy. Zwłaszcza te intensywne są w stanie sprawić, że będziemy wyglądać kusząco. Na przykład czerwień, sprawia że kobieta wygląda namiętnie i kobieco. Jednak wiele Pań boi się tak żywych kolorów, obawiają się, że że będą w nich wyglądać zbyt wyzywająco. To kolejne błędne przekonanie. Jeżeli wybierzemy odpowiedni krój stroju, będziemy wyglądać zachwycająco, nie nachalnie.

Zobacz też: http://www.sluchajcie.pl/dodatki-na-wiosne-w-co-warto-sie-zaopatrzyc/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ