Idealna fryzura ślubna- postaw na rozpuszczone włosy

0
922
Idealna fryzura ślubna

Ślub oraz wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu- nie bez przyczyny każda kobieta pragnie dołożyć wszelkich starań do tego, aby tego dnia wyglądać perfekcyjnie- tak jak sobie to zaplanowała i wymarzyła. Jednym z istotniejszych elementów całej weselnej kreacji są oczywiście włosy i tutaj te panie, które mają długie włosy mają naprawdę spore pole do popisu- mogą zdecydować się zarówno na upięcie jak i na luźno opadające kosmyki. Gdzie szukać ciekawych inspiracji na fryzurę idealną?

Dlaczego warto postawić na rozpuszczone włosy?

Przede wszystkim dlatego, że piękne, zadbane i długie włosy zasługują na to, aby je wyeksponować. Odpowiednio uczesane i wymodelowane będą rzucały się w oczy i mogą uczynić pannę młodą jeszcze piękniejszą. Bardzo często jest też tak, że długie włosy bardzo wielu kobietom dodają pewności siebie. Tym z kolei, co może niepokoić w kontekście takiej fryzury jest to, czy luźno puszczone kosmyki nie będą przeszkadzać. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę, że cała impreza będzie trwała długo. Włosy nie powinny wchodzić do oczu, nie mogą też przeszkadzać w jedzeniu ani podczas tańca. Dlatego też doskonałym rozwiązaniem są luźne upięcia długich włosów, które sprawiają, że taka fryzura staje się wygodna i praktyczna. Więcej na temat takich rozwiązań można znaleźć na stronie https://weselnyblog.pl/fryzury-slubne-rozpuszczone-wlosy/.

Plecione warkocze

Warkocze zawsze bardzo dobrze się prezentują, zwłaszcza jeśli jest to na przykład warkocz francuski, który okala głowę na kształt opaski. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba się martwić o to, że niesforne kosmyki będą wchodzić do oczu, gdyż zostaną mocno splecione u góry, a reszta włosów będzie mogła swobodnie opadać. Mniejsze warkoczyki mogą być też miejscami wykonane na całej długości włosów lub też mogą układać się w różne wzory. Z pewnością, taka fryzura jest ciekawa i bardzo elegancka, ale wymaga już upinania przez osobę doświadczoną.

Romantyczne loki

Te panie, które na co dzień mają włosy raczej proste, bardzo często na tak ważną okoliczność chciałyby mieć włosy kręcone lub pofalowane. Taki efekt można osiągnąć poprzez zakręcenie wałków, papilotów lub poprzez użycie lokówki. Loki można puścić luźno, ale też można delikatnie podpiąć wsuwkami, założyć opaskę lub związać wstążką. Co istotne, wykonując takie loki warto pamiętać, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie. Dzięki temu całość będzie prezentować się w sposób niewymuszony i romantyczny. Więcej informacji oraz pomysłów można znaleźć na stronie https://weselnyblog.pl/fryzury-slubne-rozpuszczone-wlosy/.

Podpięcie włosów wsuwkami i nie tylko

Większość włosów można puścić luźno, jednakże zastosowanie wsuwek oraz spinek pomoże ułożyć fryzurę w sposób wygodny. Ciekawym rozwiązaniem będzie opaska na głowę wysadzana delikatnymi perełkami lub kryształkami. Alternatywę stanowią opaski satynowe, bardziej minimalistyczne w swojej formie, ale też takie, które posiadają delikatny połysk. Jeśli natomiast zdecydujemy się na wsuwki, mogą one być klasyczne, metalowe, ale też mogą posiadać dodatkowe dekoracje w postaci kokardek, perełek lub też koralików. Bardzo często do stylizacji weselnych fryzur wykorzystuje się klamry i spinki z motywami sztucznych kwiatów, na przykład róż. W szczególności sprawdza się to przy stylizacjach bardziej romantycznych.

Jak widać- istnieje wiele możliwości wykonania fryzur z rozpuszczonymi włosami- jest to świetna alternatywa dla pań, które lubią chwalić się pięknem długich włosów. Wybierając fryzurę warto pamiętać także o tym, w jaki sposób dodamy do niej welon tak, aby było to dla nas wygodne i niekłopotliwe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ