Fryzura dla naszego mężczyzny

0
1578
Fryzura dla naszego mężczyzny

Nie tylko kobiety lubią kombinować ze swoją fryzurą, aby zdobyć uznanie i słowa zachwytu od znajomych. Faceci także chcą czuć się atrakcyjnie i wyglądać modnie i nowocześnie w stylowych fryzurach. Nie każdy jednak wie, jakie są rodzaje fryzur męskich i w jakich najlepiej będą się prezentować. Poniżej krótki przegląd najpopularniejszy i najmodniejszych w obecnym sezonie fryzur dla każdego mężczyzny. Można z nich wybrać coś idealnego dla siebie.
Fryzura pierwsza, to krótko ostrzyżone włosy i baczki bez szczególnej zmiany długości. na czubku głowy siedem milimetrów, baczki około czterech Taka fryzura jest bardzo wygodna, a dzięki temu, że jest też dość krótka, nie trzeba co trzy tygodnie biegać na podcięcie. Uzyskamy ją także domowym sposobem strzygąc się maszynką elektryczną w łazience. Tu przyda się naturalnie pomoc mamy, siostry lub dziewczyny. Warto także przyszykować nożyczki, aby ostrzyc odstające pojedyncze włoski. Taka fryzura zawsze będzie modna i będzie wyglądała dobrze na każdej czaszce. Jeśli mężczyzna nie ma pomysłu lub odwagi spróbować czegoś ciekawszego, to takie podstawowe podcięcie będzie idealnym rozwiązaniem zarówno do pracy przy taśmie, jak i w korporacji.
Fryzura numer dwa to długie włosy z przedziałkiem po środku. Ten rodzaj fryzury zarezerwowany jest raczej dla młodych ludzi z gimnazjum i liceum, a także dla fanów muzyki ciężkiej, metalu i tego typu nurtów. Dobrze, jeśli włosy są ciemnego koloru i oczywiście proste. Kręcone włosy u mężczyzn to zmora. O ile kobiety radzą sobie z różnymi odżywkami, maseczkami lub prostownicami, tak u panów włosy kręcone kołtunią się tworząc niezamierzone i bardzo brzydkie dredy. Ale długie, proste i zadbane włosy będą ładnie wyglądać. Warto postawić na dobre odżywki, maseczki i mleczka, aby fryzura nie puszyła się i wyglądała zdrowo.
Kolejne fryzury to wygolenie specjalnych kształtów z jednej strony głowy. Z daleka wygląda to jak ciekawy tatuaż. Już kilka lat temu fryzury tego typu były popularne szczególnie wśród młodzieży. Wyglądają one ładnie i estetycznie, niestety zaledwie po dwóch tygodniach włosy tracą już swój kształt i potrzebna jest kolejna wizyta u fryzjera. Warto też zauważyć, że takie precyzyjne golenie jest też dość drogie. Jeśli mężczyźnie zależy na tym, aby robić wrażenie bardziej na koleżankach z klasy niż kumplach z siłowni, to oczywiście powinien sprawić sobie taką fryzurę.
Mężczyźni powinni przede wszystkim unikać grzywek. Mało który facet wygląda dobrze w grzywce na wprost. Oczywiście modna grzywka na bok w nowoczesnej fryzurze będzie wyglądała dobrze i zawadiacko, ale zwykła, obcięta prosto grzywka sprawi, że będziemy przypominać wujka na zdjęciach z lat sześćdziesiątych.
Mężczyźni dobrze wyglądają w krótko przystrzyżonych włosach z przedziałkiem z boku. Wiadomo,że włosy nie chcą się tak układać samodzielnie, stąd przedziałek najczęściej jest wygolony. Taka modna i nowoczesna fryzura jest bardzo prosta w utrzymaniu i pielęgnacji, a wizyty u fryzjera mogą odbywać się raz na półtora miesiąca.

www.silvanspa.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ