Film weselny z Just Married Video

0
2228

Jaki właściwie powinien być dobry film/reportaż ze ślubu i wesela? Problem polega na tym, że na to pytanie nie ma jednej i zawsze prawdziwej odpowiedzi. Każdy ślub i każde wesele jest inne, im ciekawsi ludzie biorą w nich udział, tym bardziej indywidualny charakter imprezy. Zadaniem podmiotu przygotowującego wideo relację jest przede wszystkim uchwycenie i uwypuklenie tego charakteru. Aby to się udało – zarówno filmowiec robiący zdjęcia, jak i montażysta muszą być otwarci na niuanse i mieć duże doświadczenie w filmowaniu takich wesel. Załoga Just Married Video spełnia te warunki – przekonaj się, że trudno znaleźć firmę, która byłaby w stanie zrobić to równie dobrze jak my.

To nie są żadne przechwałki – nasza firma cieszy się ogromnym uznaniem zarówno klientów, jak i poważnych branżowych mediów. Nasze usługi poleca między innymi portal „ABC ślubu”, a nasze produkcje są regularnie publikowane na stronie „Ślub na głowie”. To nie wszystko – w 2015 r. magazyn „Bridelle” postanowił uhonorować nas nagrodą Trendsetter 2014 w kategorii film ślubny – reportaż. Mimo tych wyróżnień nie osiadamy na laurach – cały czas doskonalimy nasz warsztat aby nasi klienci mogli otrzymać jeszcze lepsze wideo relacje ze ślubów.

Nasze doświadczenie jest niebagatelne. Co przez to rozumiemy? Obsłużyliśmy ponad 700 ślubów i wesel, nasze produkcje zobaczyło ponad czterdzieści tysięcy ludzi. Just Married Video jest jedną z najbardziej cenionych firm z branży, często zatrudnianą przez głośne nazwiska. W swoim dorobku mamy między innymi ślub Rozalii Mancewicz, polskiej modelki, zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2010 i miss internautów, a także Jarosława Kazberuka polskiego kierowcy i pilota rajdowego. Uważamy jednak, że wszystkie wesela, jakie filmujemy są wyjątkowe, dlatego jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług potraktujemy Cię jak VIP-a i oddamy do Twojej dyspozycji całą naszą wiedzę, umiejętności i doświadczenie, abyś dzięki materiałowi wideo mógł jeszcze wielokrotnie wracać do tych cudownych, wzruszających wspomnień.

W naszych produkcjach nie ma ani odrobiny kiczu, o czym możesz przekonać się oglądając materiały promocyjne na naszej stronie. Wiemy, jak rozbawić i wzruszyć widza, jak sprawić, aby oglądający relację poczuł klimat imprezy. Potrafimy sprawić, że Twój ślub i wesele będą wydarzeniami niezapomnianymi. Większość z nas wchodzi w związek małżeński tylko raz w życiu, dlatego warto zadbać również o odpowiednią relację wideo. Tym bardziej, że ceny Just Married Video, mimo doskonałej jakości usług, nie należą do najwyższych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ