Efektowne meble do sypialni małżeńskiej

0
695
Efektowne meble do sypialni małżeńskiej

Sypialnia to pokój, w którym odpoczywamy po trudach dnia codziennego. Warto, aby miejsce to pozwalało nam na relaks, jak również dobrze się prezentowało. W pomieszczeniu tym powinny znaleźć się co najmniej trzy rodzaje mebli. Najważniejszym z nich jest oczywiście łóżko. Jednak trudno obejść się także bez szafy oraz regału lub komody, w których można poukładać ubrania oraz książki.

Łóżka małżeńskie do sypialni

Jak już wspomniano we wstępie, łóżko to podstawowy element wyposażenia sypialni małżeńskiej. Mimo że co do zasady, wszystkie łóżka wyglądają podobnie, to jednak wybór konkretnego modelu może mieć istotny wpływ na nasze zadowolenie podczas jego użytkowania. Na to, czy mebel jest komfortowy, wpływa bowiem kilka ważnych czynników. Jednym z ważniejszych jest materiał, z którego wykonano konstrukcję łóżka małżeńskiego. Drugą istotną kwestią jest wielkość łóżka. Kolejnym aspektem jest jakość wykonania stelaża oraz dobór materaca. Na koniec warto zastanowić się także nad tym, czy zależy nam na posiadaniu zagłówka.

Duży wybór łóżek do sypialni małżeńskiej proponuje sklep internetowy Meblemwm.pl. Katalog produktów sprzedawcy obejmuje:

  • łóżka małżeńskie tapicerowane,
  • łóżka małżeńskie kontynentalne,
  • łóżka małżeńskie z pojemnikiem,
  • łóżka małżeńskie drewniane,
  • łóżka małżeńskie w zestawie z szafkami nocnymi,
  • łóżka małżeńskie z oświetleniem LED zamontowanym wzdłuż frontu i boków.

Do wyboru są łóżka o różnych wymiarach. Największą popularnością cieszą się meble o szerokości 160 cm. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, to w opcji są także duże łóżka małżeńskie (np. 180 cm szerokości). Wybierając wielkość łóżka, warto wcześniej zmierzyć pokój i sprawić ile miejsca zostanie nam po wstawieniu łóżka.

Jeśli chodzi o materiał wykonania łóżka, to dużą popularnością cieszą się zarówno meble drewniane, jak i tapicerowane. Łóżka drewniane występują zazwyczaj w kilku odcieniach dębu i mogą posiadać dodatkowo tapicerowany zagłówek.

Szafa do sypialni małżeńskiej

Po wyborze łóżka do sypialni małżeństwa przyszedł czas na wybór szafy. W pomieszczeniu, w którym mieszkają dwie osoby, najlepiej sprawdza się szafa składająca się z dwóch części. Dzięki temu, zarówno małżonka, jak i małżonek mogą mieć swoje własne mini garderoby. Przy czym mebel ten powinien oferować zarówno możliwość zawieszenia odzieży na wieszaku, jak również poukładania na półce.

W sypialni na pewno sprawdzą się szafy firmy Meble MWM, w tym modele: Xelo, Arco, Sega, Anders. Jeśli układ pokoju nie pozwala nam na wstawienie jednej dużej szafy, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić dwie mniejsze szafy (np. Kora, Indianapolis, Dallas) i ustawić je w dogodnym dla siebie miejscu. Co ciekawe, w sprzedaży są także szafy narożne (np. Mediolan, Tadeusz).

Regały i komody do sypialni małżeńskiej

Na koniec należy wspomnieć także o innych rodzajach szafek, czyli komodach i regałach. Na pewno warto dobierać meble w tym samym kolorze, najlepiej z tej samej kolekcji danego producenta. Ich jednolite zestawienie doda sypialni elegancji i stylu.

Komoda to nie tylko dobre miejsce do przechowywania bielizny, ale nadaje się także jako szafka pod telewizor lub radio. Może służyć też jako powierzchnia do ustawienia ramek na rodzinne zdjęcia. Natomiast regały wybierane są najczęściej przez miłośników książek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ