Dieta, suplementacja i sport, czyli jak dbać o zdrowie

0
1483

Życie w coraz to większym pędzie, duża ilość stresu, pracy, a także niezdrowa dieta, to codzienność wielu osób. Często myśląc o pracy i innych codziennych obowiązkach zapominamy o odpowiedniej ilości aktywności fizycznej, nie zwracamy też zupełnie uwagi na to, co trafia do naszych ust.
Bóle kręgosłupa, to zmora wielu osób, coraz częściej także młodych, pracujących za biurkiem. Przepuklina kręgosłupa, to coraz częściej spotykane schorzenie, powstałe w skutek zmian zachodzących w krążku międzykręgowym. Kręgosłup jest przez nas często nieustannie obciążany. Osoby pracujące fizycznie, zwykle obciążają go poprzez dźwiganie ciężkich przedmiotów, długotrwałe stanie, chodzenie lub przebywanie w nietypowej pozycji. Pracownicy biurowi zbyt często zapominają o odpowiednim ustawieniu ekranu monitora, siedzą na niewygodnych krzesłach lub po prostu zbyt mało się ruszają. Degradacja włókien krążka międzykręgowego, powoduje, że jądro miażdżyste zaczyna się przesuwać w inne miejsca, krążek zmienia swój kształt, powodując tym samym ucisk na nerwy przykręgosłupowe.
Sport i odpowiednia dieta na przyrost masy mięśniowej, to prosty sposób, aby wzmocnić nie tylko mięśnie, lecz także cały aparat więzadłowy, a tym samym kręgosłup. Warto pamiętać o odpowiedniej ilości białka, warzyw i innych pierwiastków, które wpływają na pozytywne funkcjonowanie naszego organizmu. Coraz częściej polecane jest, aby stosować srebro koloidalne, którego działanie silnie wzmacnia organizm, zapobiega rozwojowi wielu poważnych chorób, a także pozytywnie wpływa na cały ludzki organizm.
Nie potrzeba wiele, aby zadbać o zdrowie. Wystarczy dbałość o posiłki, odpowiednia suplementacja oraz dopasowana do trybu życia aktywność fizyczna, aby cieszyć się dobrym zdrowiem przez długie lata.

www.jollyville.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ