Czy warto ćwiczyć z Ewą Chodakowską?

0
1626

Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w całej Polsce. Praktycznie każdy o niej słyszał i każda kobieta przynajmniej raz wykonała jej autorski trening. Trenerka stara się też zachęcać wszystkich Polaków do zdrowego trybu życia i chętnie opisuje w swoich książkach, ile kalorii ma jabłko oraz jakie właściwości mają poszczególne warzywa oraz owoce. Czy jednak Ewie Chodakowskiej rzeczywiście warto zaufać i czy opłaca się wykonywać utworzone przez nią treningi?

Zdania na ten temat są oczywiście podzielone. Początkowo, gdy programy trenerki dopiero zaczęły się pojawiać na polskim rynku, kobiety były nimi zachwycone. W tym czasie postało też wiele artykułów o podobnej tematyce – Trening Ewy Chodakowskiej – czy działa. Autorzy tych wpisów twierdzili, że dzięki ćwiczeniom występującym w programach Polki można popracować nad swoją sylwetką, wyrzeźbić ją i przy okazji pozbyć się zbędnych kilogramów. Bardziej obeznani w temacie trenerzy zauważyli jednak, że niektóre ćwiczenia Chodakowskiej mogą być szkodliwe – szczególnie dla osoby początkującej. Z tego powodu powinno się je wykonywać wyłącznie pod nadzorem kogoś bardziej doświadczonego.

Mimo wszystko Ewę Chodakowską na pewno należy docenić za to, iż dzięki niej wielu Polaków postanowiło wreszcie ruszyć się z kanapy. Nawet tworzone przez nią książki są doskonałymi źródłami informacji, gdyż często prezentują one Moc w burakach czy innych warzywach, przekonując do spożywania tych zdrowotnych produktów o niezwykłych właściwościach.

www.beyouty.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ