Bielizna damska Felina 130 lat tradycji a teraźniejszość

0
1287

W dzisiejszych czasach nikogo już nie dziwi odważna i bardzo ekstrawagancka bielizna. Jest to wręcz ubranie jak każde inne, w związku z czym regularnie możemy podziwiać na światowych pokazach mody, właśnie pokazy bielizny. Każda firma, która na poważnie zajmuje się tworzeniem bielizny damskiej posiada bowiem ich kolekcje, które z sezonu na sezon podlegają przeróżnym modyfikacją, wszystko po to by klientki mogły prezentować się w niej pięknie i modnie. Przykładem takiej firmy jest właśnie marka Felina, która już od ponad 130 lat zajmuje się produkcją bielizny damskiej. Jeżeli jesteś zainteresowany tym w jaki sposób na przestrzeni lat zmieniała się bielizna Felina, to doskonale trafiłeś- ten tekst powstał właśnie z myślą o takich osobach. Serdecznie zapraszamy do jego lektury!

Bielizna damska Felina- 130 lat tradycji

Firma Felina została założona w 1885 roku w Niemczech i od razu stała się bardzo innowacyjna, gdyż rozpoczęła pierwszą poza Francją produkcję gorsetów dla kobiet. Już po kilku latach swojej działalności firma musiała przenieść się do Monachium ( w którym została do dzisiaj), popyt na bieliznę był tak wielki, że mała firma musiała stale się powiększać i rozwijać. Okres II Wojny Światowej bardzo negatywnie odbił się na firmie, gdyż ich zakłady produkcyjne zostały doszczętnie zniszczone. Na szczęście już w latach 50 firma Felina powróciła do gry i rozpoczęła eksport swojej bielizny do 50 innych krajów.

W kolejnych dziesięcioleciach dominowały przeróżne style, a moda zmieniała się praktycznie z roku na rok- za tym wszystkim nadążała bielizna, którą oferowała właśnie marka Felina. Lata 90 przyniosły modę na sportowy i bardzo praktyczny styl, w związku z czym marka zdecydowała się na zaprojektowanie pierwszych linii bielizny sportowej dla kobiet- oczywiście spotkało się to ze entuzjastycznym odbiorem przez klientki. Początek nowego tysiąclecia to dla marki Felina wkroczenie do USA, Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz krajów Skandynawskich, sprawiło to, że firma stała się już całkowicie międzynarodową marką odzieżową.

Bielizna damska Felina 2020 rok

W dzisiejszych czasach firma dalej produkuje i realizuje bieliznę damską na najwyższym poziomie. Produkty oferowane przez tę markę w dalszym stopniu są bardzo modne oraz funkcjonalne. Felina sklep oferuje swoim zarówno klasyczne kolekcje jak i na przykład kolekcję Contruelle, czyli bardzo odważną bieliznę, która jest utrzymana w bardzo żywej i kolorowej stylistyce. Wszelkie produkty tej marki można nabyć na stronie: felina-sklep.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ