Zestaw do hybryd – czy to się opłaca

0
1456
Zestaw do hybryd - czy to się opłaca

Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że piękny manicure hybrydowy jest możliwy do uzyskania jedynie w salonie kosmetycznym. Ten rodzaj stylizacji paznokci kojarzył się z czymś bardzo skomplikowanym i złożonym. Dziś paznokciomaniaczki na całym świecie robią samodzielnie hybrydy, uzyskując przy tym spektakularne efekty. Przydaje się do tego z pewnością zestaw do paznokci hybrydowych, który można skompletować samemu lub kupić gotowy (np. w hurtowni kosmetycznej). Ten drugi sposób jest zdecydowanie bardziej opłacalny z uwagi na dużą oszczędność kosztów w stosunku do zakupu pojedynczych elementów zestawu.

Co wchodzi w skład zestawu do hybryd?

Każda paznokciomaniaczka doskonale wie, że do wykonania hybrydy potrzeba co najmniej kilku sprzętów i dedykowanych temu produktów. Co powinno znajdować się w jej niezbędniku? Weźmy pod lupę zestawy do paznokci hybrydowych, zawierające must have każdej stylistki paznokci – zarówno początkującej, jak i bardziej zaawansowanej.

Lampa do paznokci

Żaden startowy zestaw do paznokci hybrydowych nie może obyć się bez lampy do utwardzania paznokci. Nieutrwalony lakier nie utrzyma się na płytkach, więc bez tego sprzętu nie ma sensu nawet zaczynać stylizacji. Wyróżniamy kilka rodzajów lamp do paznokci. Do najbardziej popularnych zaliczają się UV, LED oraz UV LED. Każda z nich działa na nieco innych zasadach, ale wszystkie łączy to, że skutecznie utwardzają lakier hybrydowy.

Baza

Baza to produkt, który sprawia, że paznokcie stają się bardziej elastyczne, lakier nie pęka ani nie odpryskuje. Warto zwracać uwagę przede wszystkim na jej konsystencję i łatwość aplikacji. W końcu to od bazy zależy w dużej mierze trwałość stylizacji hybrydowej.

Top

Top, podobnie jak baza, jest jednym z najważniejszych elementów zestawu do paznokci hybrydowych. Jednak, o ile poprzednio opisany produkt nakłada się pod lakier, aplikacja topu następuje już po pomalowaniu płytek. Do jego głównych funkcji zaliczamy utwardzanie oraz utrwalenie lakieru hybrydowego. Użycie profesjonalnej bazy oraz topu to niemal 100% gwarancji trwałej stylizacji paznokci.

Cleaner

Cleaner, jak sama jego nazwa wskazuje, służy do oczyszczania i odtłuszczania płytek. Oprócz tego, usuwa lepką warstwę hybrydy (tzw. warstwę dyspersyjną) oraz posiada właściwości dezynfekujące.

Remover

Remover to specyfik, będący niezbędnym elementem zestawu do hybryd. Skutecznie usuwa tipsy, akryle, akrylożele, a także lakiery hybrydowe. Nie tylko nie niszczy płytek, a wręcz przeciwnie – pielęgnuje je i chroni.

Lakiery hybrydowe

Czym byłby zestaw do hybryd bez lakierów do paznokci?! Czasami znajdziesz w nim jeden – dwa kolory, ale są także zestawy, które obejmują ich zdecydowanie więcej.

Pilniki

W skład zestawu do hybryd wchodzi najczęściej jeden lub kilka różnych pilników do paznokci. Bez nich wykonanie manicure jest zdecydowanie utrudnione. Pamiętaj, że zadbane dłonie to pierwszy krok do uzyskania pięknej stylizacji paznokci.

Blok polerski

Przydatnym elementem zestawu do paznokci hybrydowych jest także blok polerski. Pozwoli Ci on na uzyskanie zadbanych, gładkich płytek – idealnie przygotowanych na dalsze zabiegi stylizacyjne.

Zestaw do paznokci hybrydowych – elementy dodatkowe

Oprócz wszystkich wymienionych już przez nas elementów zestawów do hybryd, te bardziej rozbudowane zawierają jeszcze dodatkowe produkty. Należą do nich m.in. oliwka do paznokci, primer czy waciki bezpyłowe. W niektórych zestawach znajdziesz także zdobienia i efekty. Wzbogacą one Twój manicure i pozwolą Ci na uzyskanie jeszcze bardziej spektakularnych stylizacji.

Zestaw do hybryd – im większy, tym bardziej opłacalny

Zakup zestawu do paznokci hybrydowych to rozwiązanie bardzo ekonomiczne. Im bardziej rozbudowany kupujesz, tym więcej zyskujesz. Jak sprawdzić, ile uda Ci się zaoszczędzić? Wystarczy podliczyć ceny poszczególnych elementów zestawu i dodać je do siebie. Następnie porównać z kwotą za zestaw. Uwierz, że różnica będzie dostrzegalna!

Zakup zestawu do paznokci hybrydowych się po prostu opłaca!

Wybierając zestaw, zawsze oszczędzasz. Pytanie tylko – ile. Tu już decyzja należy tylko do Ciebie. Porównaj ceny i przeanalizuj zawartość różnych produktów. Czasami może się okazać, że najbardziej rozbudowane zestawy zawierają elementy, których po prostu nie będziesz używać. W takiej sytuacji wybór nieco mniejszego zestawu może okazać się strzałem w dziesiątkę. W końcu chodzi o to, żebyś skorzystała ze wszystkiego, co oferuje zestaw do paznokci hybrydowych. Życzymy Ci samych spektakularnych i oryginalnych stylizacji! Powodzenia!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ