Zalety zestawów podtynkowych

0
7254
Zalety zestawów podtynkowych

Dzisiaj każdy chce mieć nie tylko pięknie zaaranżowaną łazienkę, ale również funkcjonalnie i wygodnie wyposażoną. Dobierane są więc odpowiednie elementy wyposażenia oraz wykończenia pomieszczenia. Decyduje o tym nie tylko poczucie estetyki, ale przede wszystkim właśnie ich funkcjonalność, a także wygoda użytkowania. Idealnym sposobem są więc nowoczesne rozwiązania.

Pojęcie nowoczesne oznacza tu nie tylko ciekawy design, ale i praktyczność w użytkowaniu danego urządzenia. Jednym z takich rozwiązań jest zestaw podtynkowy WC – dostępny w sklepie Bricoman https://www.bricoman.pl/artykuly-sanitarne/stelaze-i-zestawy-podtynkowe/zestawy-podtynkowe

Zwiększenie higieny i oszczędność

Zestawy podtynkowe WC mają wiele zalet. Przede wszystkim wpływają na zwiększenie higieny użytkowania w łazience. Są idealne do zastosowania w niewielkich łazienkach. Są bardziej estetyczne niż klasyczne spłuczki. Poza tym ich plusem jest ciche funkcjonowanie, czyli możliwość wygłuszenia przepływu wody. Zestawy podtynkowe ograniczają zużycie wody, są więc rozwiązaniem ekonomicznym. Ich specjalna konstrukcja zabezpiecza między innymi przed skraplaniem. Brak też ewentualnych ubytków wody, która nie wylewa się poza pojemnik. Poza tym można je swobodnie zabudować. Służy do tego płyta kartonowo-gipsowa, której obudowanie płytkami wpływa na podniesienie estetyki wnętrza. Bezpieczny system i montaż to nie jest wszystko. Zestawy to także eleganckie muszle, które różnią się od siebie rodzajem i wyglądem choćby samej miski bezkołnierzowej. Szeroka oferta tego typu urządzeń pozwala dobrać odpowiednie do każdego wnętrza i potrzeb. Do aranżacji musi też pasować tak zwany panel przyciskowy, zazwyczaj dobierany w odpowiednim kształcie i kolorze. Zestawy przeznaczone są do lekkiego montażu.

Ukrycie instalacji

Ponadto odpowiednio zamontowany zestaw podtynkowy będzie zawsze stanowił funkcjonalne rozwiązanie. Daje ono przede wszystkim możliwość ukrycia wszelkich mało ozdobnych elementów instalacyjnych, a także spłukujących czy mocujących. Na zewnątrz pozostaje widoczna jedynie estetyczna miska WC, która jest podwieszana oraz przycisk spłukujący. Kolejną ważną zaletą jest bezproblemowe utrzymanie czystości wokół toalety oraz zdecydowanie nowoczesny i bardzo atrakcyjny wygląd toalety. Funkcjonalność takiego rozwiązania polega też na tym, że miskę WC można z powodzeniem umieścić na dowolnej wysokości. Tradycyjna toaleta już takich możliwości nie daje.

Od jednego producenta

Najlepszą opcją jest też kupno zestawu podtynkowego do WC, który składa się z elementów pochodzących od jednego konkretnego producenta. Dlaczego tak się dzieje? W takim przypadku każdy element zestawu wręcz idealnie do siebie pasuje. Ato znowu gwarantuje prawidłowe, ja również i niezawodne funkcjonowanie całego kompletu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ