Zalety okapów Nortberg

0
2145
Zalety okapów Nortberg

Jesteś niezadowolony ze swojego obecnego okapu i chciałbyś go wymienić na coś lepszego? A może szukasz właśnie okapu do nowo urządzanej kuchni? Jeśli tak, sprawdź okapy Nortberg i daj im szansę. To urządzenia godne twojej uwagi.

Nortberg to stosunkowo młoda marka, ale już zdążyła zaskarbić sympatię i lojalność wielu klientów. Istnieje ona od 2011 roku, od tego czasu dynamicznie się rozwijając, dzięki czemu dziś należy do czołowych dostawców okapów kuchennych w serwisach internetowych. Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do klienta z pewnością przyczyniają się do jej rosnącej popularności, ale to nie jedyne powody, dla których warto się tą marką zainteresować.

Wydajność i funkcjonalność

Przede wszystkim warto podkreślić techniczne i użytkowe aspekty okapów kuchennych Nortberg. Marka stawia na wysoką jakość okapów, dlatego do ich produkcji wykorzystywane są najlepszej klasy materiały, m.in. wysokogatunkowa stal nierdzewna, lakiery renomowanej włoskiej firmy, pierwszorzędne szkło hartowane. Dzięki temu okapy Nortberg są trwałe, a ponadto wyróżniają się małą awaryjnością. Staranne wykonanie sprawia, że mogą działać przez lata, sprawnie i wydajnie.

Okapy kuchenne Nortberg posiadają turbiny o dużej mocy. Wydajnością sięgają do 850m3/h, przez co będą efektywne nawet w bardzo dużych kuchniach. Co więcej, istotną zaletą okapów Nortberg jest ich poziom hałasu. Nawet przy maksymalnej mocy turbin, okapy te są ciche. Efekt ten jest możliwy m.in. dzięki zastosowaniu odpowiedniego tłumika na wylocie turbiny. Okapy Nortberg są też łatwe w obsłudze. Są również tak projektowane, aby były łatwe w konserwacji i czyszczeniu.

Funkcjonalność okapów Nortberg podnosi także technologia LED, w której wykorzystywano najnowszą generację oświetlenia o czystej i jasnej barwie. Lampy dobrze doświetlają kuchenkę, dają bezpieczne, niemęczące światło, a przy tym cechują się niską awaryjnością, wysoką odpornością na wahania napięcia i mają dużą żywotność. Odpowiedni sensor można ustawić tak, aby uaktywniał się automatycznie po zbliżeniu użytkownika do okapu i dezaktywował po oddaleniu się od niego, włączając lub wyłączając światło.

W okapach Nortberg znaleźć można również ekrany dotykowe, które można konfigurować i które pozwalają na komfortowe sterowanie urządzeniem. Mają one np. funkcję timera, pozwalają ustawić prędkość okapu, podają informację na temat czujnika wymiany filtra, itd.

Nowoczesne technologie

Nortberg stawia nie tylko na jakość, ale i na innowacyjność. Z tego względu okapy marki wykorzystują nowoczesne rozwiązania, w tym opatentowane autorskie pomysły, dzięki którym użytkowanie okapu jest wyjątkowo komfortowe.

Jednym z takich rozwiązań jest BIOSKYtechnology. System służy do oczyszczania powietrza w łatwy, bezpieczny i skuteczny sposób – bez emisji potencjalnie szkodliwych jonów czy ozonu. Przy wykorzystaniu wysokiej temperatury zapewnia poprawę jakości powietrza w całym pomieszczeniu i to bez użycia filtrów oraz przy niskim zużyciu energii. Technologia ta pozwala skutecznie pozbywać się nie tylko brzydkich zapachów, ale i radzić sobie m.in. z kurzem, alergenami, bakteriami, grzybami, pleśniami, zarodnikami.

Jeszcze inne rozwiązanie, DEOtech, to system odświeżający powietrze w pomieszczeniu przy wykorzystaniu kilku rodzajów zapachów. Mogą one być wymieniane między sobą i łatwo zastępowano. W ofercie znaleźć można zapachy: deep clean, light breeze, house scent.

Warta wzmianki jest funkcja Hotair. Wykorzystuje ona podczerwień i służy do utrzymywania ciepła potraw pozostawionych na płycie kuchennej. Tego rodzaju rozwiązania zazwyczaj są stosowane w profesjonalnej gastronomii, aby dłużej otrzymać odpowiednią temperaturę jedzenia. Na uwagę zasługuje nowoczesny i wydajny system sterowania falownika. Modele wykorzystujące to urządzenie zwiększyły swą efektywność energetyczną, obniżając zużycie mocy w stosunku do tradycyjnych okapów od 30% do 70%, zależnie od ustawień.

Efektywne dla użytkownika okapów Nortberg jest wykorzystanie najnowszej generacji filtrów. Technologia Hi-filter jest nie tylko wydajna, ale i łatwa w obsłudze. Ulepszone filtry można używać nawet przez 3 lata, a nie przez 4-6 miesięcy, jak w wypadku tradycyjnych filtrów węglowych. Ich czyszczenie jest zaś banalnie proste i nie trwa długo.

Walory estetyczne

Klienci Nortberg cenią sobie także wysoką estetykę oferowanych produktów. Okapy kuchenne marki powstają we współpracy ze znanymi oraz uzdolnionymi projektantami, którzy wiedzą doskonale jak połączyć walory użytkowe z nowoczesną i atrakcyjną wizualnie formą. Dbają oni o unikalny design, a także o to, by okapy Nortberg łatwo wpisywały się w styl każdej kuchni.

Okapy Nortberg mają nie tylko być dobre jakościowo, innowacyjne, ekologiczne i energooszczędne, ale także mają po prostu cieszyć oko. Ich design to ważny element, który harmonijnie ma współgrać z wystrojem kuchni i dostarczać użytkownikom wrażeń estetycznych.

Wszystko to sprawia, że marka Nortberg może być atrakcyjna nawet dla wymagającego klienta, szukającego sprawnego, wydajnego i świetnie wyglądającego okapu kuchennego.

[Głosów:5    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ